ورزشی

سازمان لیگ چه زمانی را برای برگزاری دربی جام حذفی مدنظر دارد؟

خبرمهم: مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی به احتمال خیلی زیاد بعد از هفته بیست‌وهفتم مسابقات لیگ برتر و در روزهای ۲۴ و ۲۵ تیر ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور روز گذشته برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مرحله حریفان خودشان را شناختند. 
امیرحسین روشنک مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی درباره تاریخ برگزاری مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: ان‌شاءالله برنامه جام حذفی را تا فردا اعلام می‌کنیم. به احتمال خیلی زیاد مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بعد از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر طی روزهای ۲۴ و ۲۵ تیر ماه برگزار خواهد شد.
روشنک که با رادیو تهران گفت‌وگو  می‌کرد، در مورد محل برگزاری فینال جام حذفی خاطرنشان کرد: ما باید تا نیمه مرداد ماه مسابقات جام حذفی و لیگ را به پایان برسانیم و لیگ بعدی را به موقع شروع کنیم. هیئت رئیسه‌ فدراسیون فوتبال در حال حاضر شهر کرمان را برای فینال جام حذفی تعیین کرده است، ولی این شهر و ورزشگاه موردنظر سازمان لیگ باید شرایط لازم را برای برگزاری داشته باشند، چون طبق آیین‌نامه محل برگزاری فینال باید شهر بی‌طرف باشد. با این اوصاف اگر گل‌گهر به فینال مسابقات جام حذفی راه پیدا کند طبیعتاً کرمان نمی‌تواند میزبان فینال باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم چه تیم‌هایی به فینال صعود خواهند کرد.
مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی راجع به برگزاری مسابقات با حضور تماشاگران خاطر نشان کرد: یکسری برنامه‌ریزی‌هایی کردیم و با ستاد کرونا هم در ارتباط هستیم. باید ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسیم و بعد از آن اعلام نظر خواهیم کرد./تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا