اصفهانورزشی

رفتاری که با اسکوچیچ شد بی معرفتی بود

خبرمهم: مدافع تیم آلومینیوم اراک گفت: اسکوچیچ در بدترین برهه مسئولیت تیم ملی را بر عهده گرفت و سریع‌ترین صعود تاریخ را داشتیم و رفتاری که با او شد، بی‌معرفتی بود.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم، مدافع تیم آلومینیوم اراک گفت: اسکوچیچ در بدترین برهه مسئولیت تیم ملی را بر عهده گرفت و سریع‌ترین صعود تاریخ را داشتیم و رفتاری که با او شد، بی‌معرفتی بود.

 وحید محمدزاده پس از تساوی تیم‌های سپاهان و آلومینیوم اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوب بود و هر دو تیم فوتبال تماشاگرپسندی به نمایش گذاشتند و می‌توانستند پیروز بازی باشند اما به نظرم نتیجه مساوی هم عادلانه بود.

وی با اشاره لحظه برخورد با شهریار مغانلو و مصدومیت هر دو بازیکن متذکر شد: من و شهریار هر بازی چند باری به این شکل به هم برخورد می‌کنیم و مشکل خاصی نبود و هر دو از ناحیه سر دچار مصدومیت شدیم.

مدافع تیم آلومینیوم اراک تصریح کرد: روند تیمی مثل نسبت به کیفیت بازی که به نمایش می‌گذاریم خوب نبوده و باید از هواداران‌مان معذرت‌ خواهی کنیم.

وی ادامه داد: البته همان طور که می‌دانید بازی کردن مقابل سپاهان و هوادارانش در اصفهان کار سختی است و کسب یک امتیاز هم حکم پیروزی را دارد. ما در بازی‌هایی هم که شکست خوردیم، مستحق باخت نبودیم و کیفیت خوبی را به نمایش می‌گذاریم و از هفته‌های آینده می‌توانیم این کیفیت را با نتیجه همراه کنیم و امیدوارم که هواداران نگران نباشند.

محمدزاده با اشاره به بازگشت کارلوس کیروش به تیم ملی ایران گفت: من زمان کی‌روش به تیم ملی دعوت می‌شدم و او را بسیار دوست دارم، اما به نظرم آوردن کی‌روش به جای اسکوچیچ در این مقطع زمانی بی‌معرفتی بود. اسکوچیچ در بدترین برهه مسئولیت تیم ملی را بر عهده گرفت و سریع‌ترین صعود تاریخ را داشتیم و می‌توانستند که جام جهانی را با اسکوچیچ ادامه دهند.

وی خاطرنشان کرد: اسکوچیچ تیم را با هزینه پایینی به جام جهانی رساند و رفتاری که با او شد، بی‌معرفتی بود، اما همیشه تصمیمات جای دیگری گرفته می‌شود./تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا