بین المللی

دیگر نمیتوان از طریق نیروهای نیابتی به اسرائیل ضربه زد

خبرمهم: نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل در نشست سالانه هفته سایبری اسراییل در دانشگاه تل‌آویو مطرح کرد، «همان طور که بازدارندگی هسته‌ای داریم، بازدارندگی سایبری هم خواهیم داشت. رویکرد من به طور کلی و به ویژه در قبال ایران این است و ما نمی‌خواهیم در تهران ایجاد ناامنی کنیم، این هیچ وقت سیاست ما نبوده است، اما سیاست ما این است که اگر با اسراییل در بیفتید، بهای آن را می‌پردازید.»

نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل در نشست سالانه هفته سایبری اسراییل در دانشگاه تل‌آویو  مطرح کرد، «همان طور که بازدارندگی هسته‌ای داریم، بازدارندگی سایبری هم خواهیم داشت. رویکرد من به طور کلی و به ویژه در قبال ایران این است و ما نمی‌خواهیم در تهران ایجاد ناامنی کنیم، این هیچ وقت سیاست ما نبوده است، اما سیاست ما این است که اگر با اسراییل در بیفتید، بهای آن را می‌پردازید.»

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرمهم، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در نشست سالانه “هفته سایبری” این رژیم به تلاش برای ایجاد بازدارندگی سایبری به ویژه در قبال ایران تاکید کرد.

به گزارش  روزنامه صهیونیستی اورشلیم پست، نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در نشست سالانه هفته سایبری اسراییل در دانشگاه تل‌آویو  مطرح کرد، «همان طور که بازدارندگی هسته‌ای داریم، بازدارندگی سایبری هم خواهیم داشت. رویکرد من به طور کلی و به ویژه در قبال ایران این است و ما نمی‌خواهیم در تهران ایجاد ناامنی کنیم، این هیچ وقت سیاست ما نبوده است اما سیاست ما این است که اگر با اسراییل در بیفتید، بهای آن را می‌پردازید.»

بنت در ادامه گفت: دیگر نمی‌توان به طور غیرمستقیم و از طریق نیروهای نیابتی به اسراییل ضربه زد و فکر کرد که می‌توان در امان بود. اگر شما یک زورگو هستید که دیگران را [به سراغمان] می‌فرستید، ما تلاش خواهیم کرد به شما ضربه بزنیم.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: هر کسی که به ما در فضای سایبری حمله کند، متقابل به آن حمله می‌کنیم. در این زمینه سستی نخواهیم کرد.

علاوه بر این، گابی پورتنوی، رییس اداره ملی سایبری اسراییل نیز که در این نشست سخنرانی می‌کرد، گفت که ایران به همراه حزب‌الله لبنان و حماس تبدیل به رقیب اصلی ما در فضای سایبری شده است.

او گفت: ما آن‌ها را می‌بینیم، با چگونگی کارشان آشنایی داریم./انتخاب

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا