اجتماعی

همدستی دوستان مال باخته با سارقان زورگیر

خبرمهم: رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند ۹ نفره سارقان زورگیر خبر داد و گفت: دوستان مال باخته، همدست سارقان زورگیر بودند.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم،  سرهنگ کارآگاه  سعید مجیدی رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند ۹ نفره سارقان زورگیر منزلی در شرق تهران خبر دادوی  بیان کرد: دوم دی ماه سال گذشته شهروندی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد، به همراه همسرم در منزل بودم و حدود ساعت ۲۲:۰۰ چند تن از دوستانم به خانه ما مراجعه و مرا به بهانه خرید از خانه بیرون بردند و همسرم در منزل ماند.

سرهنگ مجیدی عنوان کرد: شاکی ادامه داد، ساعت ۲۴:۰۰ همان شب همسرم پس از شنیدن صدای سگ منزل به درب ورودی واحد مراجعه، ولی ۴ مرد ناشناسی که جلوی درب بودند وی را به داخل منزل هل دادن و با بستن دهان و دست و پایش و تهدید یک سری از لوازم منزل از قبیل تابلو فرش وجه نقد طلاجات به ارزش حدود ۸ میلیارد ریال سرقت و از محل گریختند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی با بیان اینکه در تحقیقات محلی داخلی بودن سرقت محرز و مشخص شد که سارقان اشرافیت کاملی به اموال و منزل مال باخته داشتند، ابراز داشت: مراقبت‌های ویژه پلیسی از دوستان شاکی آغاز و در بررسی‌های اولیه احتمال همدستی آنان با سارقان قوت گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی‌های قضائی هر ۴ دوست شاکی در مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به پایگاه چهارم این پلیس اظهار داشتند، ضمن هماهنگی با ۴ تن از بچه محله هایمان که از سارقان حرفه‌ای هستند، برای کسب پول و خوشگذرانی نقشه سرقت را کشیده ایم و پس از سرقت، اموال را به مالخری فروخته ایم.

سرهنگ مجیدی با اشاره به اینکه با شناسایی مخفیگاه هر ۴ متهم سابقه دار و مالخر اموال سرقتی هر ۵ متهم در عملیات‌های منسجم و هماهنگ دستگیر و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهمان به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند. /yjc

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا