اجتماعیحوادثقضایی

بازداشت پرستار قلابی که سرقت می‌کرد

خبرهای فوری: سارقی که به بهانه پرستاری از کودک، مرتکب سرقت شده بود دستگیر شد.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، حوالی ساعت یک بعد از ظهر روز گذشته، بیست و پنجم آذر ماه مرد جوانی به کلانتری خزانه مراجعه کرده و اظهار می‌کند که هفته گذشته او و همسرش تصمیم گرفته‌اند که برای نگهداری از کودکشان پرستاری استخدام کنند. او ادامه داد که با مراجعه به سایت آگهی‌های اینترنتی، با خانمی به توافق رسیده و پس از تماس با وی قرار شده که به منزل آن‌ها مراجعه کند.

شاکی در ادامه اظهاراتش به ماموران پلیس گفت که صبح امروز خانم پرستار به منزلشان مراجعه کرده و پس از تحویل دادن کودکشان به او، به همراه همسرش برای خرید از منزل خارج شده‌اند. او گفت که پس از خرید به منزلشان بازگشتند و مشاهده کرده‌اند که کودکشان در منزل تنهاست و پرستار با سرقت اموالی از قبیل وجوه نقد، طلا و زعفران که در مجموع ۴۷۰ میلیون ریال ارزش داشته از از محل متواری شده است.

در همین راستا با اعلام این شکایت، تیمی از ماموران کلانتری خزانه شناسایی و دستگیر متهم را در دستور کار قرار دادند و طی مدت زمان کوتاهی هویت او را به نام «منصوره» شناسایی و به دنبال آن محل کار جدیدش را نیز شناسایی کردند.

با اقدام سریع ماموران و با دستور قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و پس از انتقال به کلانتری علاوه بر اعتراف به سرقت از منزل مالباخته به انجام پنج فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرد.

بر اساس اطلاعات مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران شناسایی سایر مالباختگان و کشف سایر جرائم احتمالی در دستور کار ماموران کلانتری خزانه قرار دارد و با تکمیل تحقیقات اولیه پلیسی، متهم برای گرفتن دستور قضائی روانه دادسرا شد. /ایسنا

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا