بین المللی

تفریح خطرناک پسر خردسال با اسلحه آماده شلیک! + فیلم

خبرهای فوری: در ویدئویی دلهره‌آور، در حالی که کودک خردسال با یک اسلحه آماده شلیک مشغول بازی است پدر او با خونسردی تمام با تلفن همراهش از این کودک فیلم تهیه می‌کند.

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری،  ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام خطرناک یک پدر سهل انگار را به تصویر می‌کشد. در حالی که این مرد یک اسلحه آماده شلیک را به دست پسر خردسالش داده بود با تلفن همراه خود از او فیلم تهیه کرد.

ویدئوی منتشر شده این کودک ۱۸ ماهه را که هویتش مشخص نشده مشغول بازی با اسلحه نشان می‌دهد. در این ویدئو این کودک در حالی که روی تختخواب خود نشسته و مانند اسباب بازی اسلحه را می‌چرخاند دیده می‌شود. پس از انتشار گسترده ویدئو در شبکه‌های اجتماعی این مرد توسط پلیس دستگیر شد. پلیس تصاویر دیگری را در تلفن همراه پدر کودک پیدا کرد که چند فشنگ را در اطراف کودک نشان می‌دهد.بنا به اعلام پلیس این مرد بصورت غیرقانونی اقدام به فروش سلاح گرم می‌کرد. بنا به گزارش رسانه‌های خبری او که با اتهام سهل انگاری در حفاظت از پسرش روبه‌رو است، قرار است به زودی در دادگاه مورد محاکمه قرار گیرد.

در حالی که پلیس اسلحه‌ای واقعی را در خانه این مرد پیدا کرد، وکیل او به رسانه‌ها گفت که در ویدئوی منتشر شده پسر موکلش با ماکت یک اسلحه مشغول بازی بوده است. قرار است پرونده این مرد به همراه مدارک جمع‌آوری شده به دادگاه ارسال شود.

گفته می‌شود محل وقوع این حادثه فلسطین اشغالی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن