بین المللی

زیرکی منشی باهوش، سارق مسلح را فراری داد! + فیلم

خبرهای فوری: زن شجاع با خلع سلاح کردن سارق مسلحی که وارد لابی هتل شده بود او را مجبور به فرار کرد.

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، سارق مسلحی که به تصور سرقتی آسان وارد لابی یک هتل شده بود، هرگز فکر نمی‌کرد که با مقاومت جانانه منشی هتل مجبور به فرار شود. این زن شجاع به جای فرار تصمیم گرفت در مقابل سارق ایستادگی کند و در نهایت او را ناکام گذاشت.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته لابی هتل تهیه شده است، چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو سارق نقاب پوش در حالی که اسلحه را به سمت منشی گرفته در اتاق مجاور لابی هتل دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود که سارق با اسلحه، منشی را تهدید می‌کند که پول‌های داخل صندوق را به او تحویل دهد. سپس منشی از سارق می‌خواهد برای تحویل پول‌ها در پشت کانتر قرار بگیرد.

این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که سارق حین برداشتن پول‌ها اسلحه خود را روی کانتر قرار می‌دهد، این منشی شجاع در حرکتی سریع موفق به برداشتن اسلحه او می‌شود. سارق که اسلحه خود را از دست داده ابتدا تصمیم به فرار می‌گیرد اما پس از خروج موقت از لابی هتل دوباره برای باز پس گرفتن اسلحه خود وارد لابی می‌شود. بلافاصله منشی اسلحه را به سمت او نشانه رفته و سارق از ترس کشته شدن با پول‌های ناچیزی که روی کانتر جمع کرده بود پا به فرار می‌گذارد. در این سرقت سارق موفق به سرقت تمام پول‌های صندوق هتل نشد.

این حادثه در تاریخ ۹  اکتبر و در هتلی در شهر ” پدوکا” واقع در ایالت کنتاکی آمریکا رخ داد. انتشار این ویدئو در فیسبوک با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آنها عمل شجاعانه این منشی زن را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ” چه منشی باهوشی. این زن سزاوار پاداش است. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن