اقتصادی

کشف ۱۲تن روغن و ۲۵تن آرد یارانه ای قاچاق در استان گلستان

خبرمهم: رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان با اشاره به طرح‌های ضربتی پلیس به منظور برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم، گفت: ۲۵ تن آرد یارانه ای قاچاق در بازرسی از یک کارخانه آرد در شهرستان علی‌آبادکتول کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان با اشاره به طرح‌های ضربتی پلیس به منظور برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم، گفت: ۲۵ تن آرد یارانه ای قاچاق در بازرسی از یک کارخانه آرد در شهرستان علی‌آبادکتول کشف شد.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباسعلی پهلوانی نسب، با تاکید بر برای شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم،اظهار داشت: هرگونه عرضه، توزیع و نگهداری خارج از شبکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، جرم محسوب می شود و پلیس ورود خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه احتکار به هر شکل جرم است و معیشت مردم را به خطر می‌اندازد،افزود: هرگونه نگهداری کالای مورد نیاز اساسی مردم توسط تولید کنندگان و توزیع کنندگان به قصد افزایش قیمت در آینده و عرضه دربازار از مصادیق احتکار محسوب و با هماهنگی مراجع نظارتی و تعزیرات حکومتی با متخلفان توسط پلیس امنیت اقتصادی برخورد قانونی خواهدشد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گلستان ازاجرای طرح‌های ضربتی پلیس به منظور شناسایی و دستگیری محتکران کالاهای اساسی مردم، در هفته گذشته اشاره کرد و گفت : در همین راستا در هفته گذشته ۲۵ تن آرد یارانه ای قاچاق در بازرسی از یک کارخانه آرد در شهرستان علی اباد کتول و بیش از ۱۲ تن روغن قاچاق در بازرسی از یک انبار در گنبد کاووس کشف شد.

سرهنگ پهلوانی‌نسب از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص احتکار و نگهداری کالاهای مورد نیاز مردم را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

بخوانید:
بستن
دکمه بازگشت به بالا