اقتصادی

آزادی سینا استوی تایید شد

خبرمهم: دیروز کانال‌های تلگرامی سینا استوی پیامی صوتی‌ از او منتشر کردند که او در این پیام ادعا کرده آزاد شده و به زودی صرافی کریپتولند و ارز دیجیتال بریج را راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، سینا استوی، مدیر عامل صرافی کریپتولند در پیام‌های صوتی‌ای که در کانال‌های تلگرامی خود منتشر کرده ادعا کرده است که آزاد شده و در حال توسعه زیرساخت صرافی کریپتولند برای پرداخت دارایی کاربران است.این خبر در حالی است که ۸۰ درصد کاربران کریپتولند هنوز دارایی خود را دریافت نکردند و تجمعات اعتراضی زیادی در ۶ ماه گذشته برای بازپس‌گیری دارایی خود برگزار کردند. همچنین مقامات دادگستری بارها برای برگرداندن پول کاربران وعده دادند اما هیچ کدام از وعده‌ها محقق نشد.
حسن فتحی‌بادی، وکیل سینا استوی در گفتگو با تجارت‌نیوز آزادی استوی را تایید کرد و گفت: در مقوله صرافی کریپتولند و ارز دیجیتال BRG جرمی اتفاق نیفتاده است.
او وعده دارد کاربران کریپتولند نباید نگران چیزی باشند و تا یک هفته آینده کاربران به دارایی‌های خود در صرافی دسترسی پیدا می‌کنند و ما تا حد توان قصد جبران زیان کاربران را داریم.
استوی در پیام‌های صوتی منتشر کرده در کانال‌های تلگرامی خود ادعا کرده در چند روز آینده یک لایو اینستاگرامی برگزار و به سئوالات کاربران پاسخ می‌دهد.
او همچنین ادعا کرده که کاربران قدیمی می‌توانند برای جبران ضرر دو ماه بدون کارمزد از خدمات صرافی استفاده کنند. /تجارت نیوز

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

بخوانید:
بستن
دکمه بازگشت به بالا