اجتماعیاستانیخراسانسلامت

وضعیت مشهد سفید نیست؛ حضور ویروس کرونا تا آینده نامعلوم

خبرمهم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هنوز وضعیت مشهد سفید نشده است و در ۲۴ ساعت گذشته تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش یافته‌اند.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم،   محمدحسین بحرینی  با اشاره به وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در مشهد اظهار داشت: کرونا تا آینده نامعلوم با ما هست و تنها راه کاهش خسارات رعایت موازین بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است و پیشگیری نیز در راس برنامه‌های ما است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: در خانه ماندن و پیشگیری از تجمعات حرف اول را در کاستن تعداد تلفات ویروس کرونا را می‌زند؛ مقرر شد در شهرستان‌هایی که وضعیت آنها از نظر ابتلا به ویروس کرونا سفید است اماکن مذهبی و زیارتی به تدریج و با رعایت موازین بهداشتی بازگشایی شود.

بحرینی افزود: حرف نهایی بنده این است که نترسیم اما در برابر ابتلا به ویروس کرونا  آگاهانه عمل کنیم و برای بدترین شرایط خود را آماده کنیم تا بهترین شرایط را بتوانیم رقم بزنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: هنوز وضعیت مشهد سفید نشده است و در ۲۴ ساعت گذشته تعداد مبتلایان به ویروس کرونا افزایش یافته‌اند که باید بررسی شود علتش چیست و آیا تداوم دارد و یا اینکه صرفا یک جهش یک روزه بوده و متوقف شده است./تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا