اجتماعیاستانیتهرانفرهنگی

جنجال عروسی لاکچری پسر آقای سفیر با آناشید

درست فردای عروسی آناشید حسینی و امیرمحسن مرادیان… صدرالساداتی، یکی از روحانیون فعال در اینستاگرام تصویری از عروسی‌شان منتشر کرد که در آن میهمانان رسمی زیادی حضور داشتند اما مهمتر از میهمانان، سطح لاکچری‌بودن مراسم آنها بود که در یکی از تالارهای معروف شهرک غرب یعنی دانیال برگزار شده بود.این‌روزها همزمان با پیچیده‌شدن شرایط اقتصادی مردم، باید حواستان جمع باشد که اگر دو مشخصه را همزمان دارید، یعنی پکیج کاملی برای تبدیل‌شدن به سیبل هستید. این دو مشخصه شامل هرگونه ارتباط سببی و نسبی با هرکدام از مسئولان فعلی و سابق و لاکچری‌بودن می‌شود.

همه چیز از این پست اینستاگرامی شروع شد

به گزارش شهروند، صدرالساداتی این عروسی را نمونه‌ای از تجمل برخی مسئولان قلمداد و به تندی از آن انتقاد کرده بود.
عروسی تجملی از یک طرف و اینکه یک مدل و طراح لباس اینستاگرامی با هزاران فالوور، عروس خانواده مرادیان بود، مواد اولیه لازم را برای حمله به صفحات آقای سفیر و عروس و دامادش فراهم کرد. آنها هم اگرچه در قدم اول بخش نظرگذاری را در صفحات شخصی‌شان بستند تا بیشتر از این شاهد حمله‌ها نباشند اما همگی در مقام پاسخگویی برآمدند اما حرف‌هایی که زدند، نه‌تنها از عصبانیت مخاطبان کم نکرد بلکه درهای جدیدی برای حمله گشود.

آناشید حسینی در یک استوری بلندبالا اعلام کرد که فقط یک‌سال است ازدواج کرده و تمام چیزهایی که در پست‌های قبل در عکس‌هایش دیده می‌شود،‌ مثل ساعت‌های چند ١٠میلیونی، کیف ١۵میلیونی و… همگی وقتی در خانه پدر بوده خریداری شده، آن‌هم پدری که شغل آزاد دارد و هیچ ربطی به مقامات هم پیدا نمی‌کند.

آناشید حسینی: از وقتی ازدواج کردم، یک خودروی ۴٠-٣٠میلیونی(۲۰۶) داریم و در یک خانه ٩٠متری اجاره‌ای زندگی می‌کنیم!

آناشید حسینی تأکید کرد که تهمت زننده‌ها را نمی‌بخشد و آنها را به جدش واگذار می‌کند،
بعد هم گفت که لزومی نمی‌بیند درباره آن‌چه که در خانه پدرش خریده، به کسی توضیح بدهد اما [su_pullquote align=”right”]از وقتی ازدواج کرده، یک خودروی ۴٠-٣٠میلیونی دارند و در یک خانه ٩٠متری اجاره‌ای زندگی می‌کنند.[/su_pullquote]
این حرف‌ها به اندازه کافی ملت همیشه در صحنه را به حمله بیشتر وادار کرده بود تا این‌که پست‌های امیرمحسن مرادیان یا همان آقای داماد هم بر این آتش بنزین مبسوطی ریخت،
او اعلام کرد که کل هزینه مراسم عروسی‌اش از ۶٠‌میلیون تومان بیشتر نبوده
پدر همسرش که ساکن دانمارک است،

به‌عنوان میهمان به این مراسم آمده و در عمل انجام‌شده قرار گرفته است.

صدها نفر از مخاطبانش هم اعلام کردند که کاری با کارایی او ندارند و بیشتر درباره اینکه این‌طور نمایش تجمل‌گرایی می‌دهد؛ درحالی‌ که پدر همسرش سفیر جمهوری اسلامی است، عصبانی هستند.
[su_heading]عده دیگری هم با قاطعیت اعلام کردند که شگفت‌زده‌شدن پدرهمسرش را باور نمی‌کنند.[/su_heading] دسته دیگری هم درباره اینکه او طوری به ۶٠‌میلیون اشاره کرده بود، انگار پول‌خردی بیش نیست، تاختند و دسته آخر هم از اینکه نادان فرض شده‌اند، شکایت کردند و گفتند باور نمی‌کنند که عروسی با آن سطح از تجمل در یکی از گران‌ترین تالارهای شهرک غرب ۶٠‌میلیون تومان آب خورده باشد.
شهروند در ادامه نوشته است که: البته بعضی از کاربران هم که خودشان را دوست عروس و داماد معرفی می‌کردند، دایما روی ماه‌بودن آنها تأکید و مردم را به خویشتنداری دعوت کرده و از تهمت‌زدن و قضاوت‌کردن منع می‌کردند اما به سرعت با حمله بقیه مواجه شده و در افق ناپدید می‌شدند.

عروسی محسن مرادیان

این‌طور شد که آقای داماد هم تصمیم گرفت بخش نظرگذاری را در صفحه اینستاگرامش ببندد و پستی تحت عنوان کلام آخر منتشر کند که تکرار همان حرف‌های قبلی بود.
جناب سفیر هم از قافله استوری‌گذاری و واگذارکردن این و آن به خدا عقب نماند و طی یک استوری پروپیمان نوشت که آقای صدرالسادات بهتر بود با خود ایشان تماس می‌گرفت و تذکر می‌داد و تحقیق می‌کرد.

صدرالسادات هم پست مربوط به عروسی پسر سفیر را پاک کرد، چون داماد در تماسی اعلام کرده بود که راضی به انتشار تصاویر عروسی‌اش نیست،
اما تأکید کرد که سوالش از مسئولان درباره تجمل‌گرایی و کاخ‌نشینی همچنان پابرجاست.

در همین رابطه نیز بشنوید: عصبانیت مجری رادیو از عروس لاکچری آقای سفیر
[su_audio url=”https://khabar-fouri.com/wp-content/uploads/آناشید.mp3″ autoplay=”yes”]

شما در این زمینه چه فکر می کنید؟
نظرتان را برایمان بنویسید

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا