اجتماعی

کشف ۱۵ تُن کله و پاچه فاسد در مراغه

خبرمهم: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی اطمینان از صحت و سقم موضوع، با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از یک سردخانه مقدار ۱۵ تُن کله پاچه گوسفندی فاسد را که به صورت فله ای در سردخانه نگهداری می شد را کشف کردند.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، فرمانده انتظامی مراغه (آذربایجان شرقی) از کشف ۱۵ تُن آلایش دامی فاسد و غیر بهداشتی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

 توحید فارسی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری آلایش گوسفندی (کله و پاچه) فاسد و غیربهداشتی در یکی از سردخانه‌های حاشیه شهر، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی اطمینان از صحت و سقم موضوع، با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از این سردخانه مقدار ۱۵ تُن کله پاچه گوسفندی فاسد را که به صورت فله ای در سردخانه نگهداری می شد را کشف کردند.

فرمانده انتظامی مراغه خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی و محل مربوطه نیز برابر دستور ماموران مرکز بهداشت پلمب شد.

فارسی از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و یا کسب اخباری از این دست، موضوع را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با افرادی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی و قاطع انجام پذیرد./فارس

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا