اجتماعی

با پرداخت پول با سلبریتی محبوبتان مکالمه کنید!

خبرمهم: تعدادی از بازیگران و خواننده‌های عرب زبان در طرحی شرکت کرده‌اند که به موجب آن موظف اند در ازای دریافت پول با طرفدارانشان مکالمه مستقیم تلفنی یا تصویری داشته باشند.

بسیاری از بازیگران اهل مراکش در طرحی شرکت کرده اند که در آن مردم در ازای چند دقیقه صحبت تلفنی با ستاره مورد علاقه‌شان، پول پرداخت می‌کنند. هزینه این مکالمه ‌ها بر حسب زمان و نیز بازیگر مورد نظر متفاوت خواهد بود.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، در این طرح که جنجال بسیاری در میان کاربران عرب زبان در فضای مجازی به دنبال داشته، هر یک از علاقمندان می‌توانند با پرداخت مقدار معینی وجه نقد با بازیگر مورد علاقه خود مکالمه تلفنی و حتی تصویری داشته باشند و یا از بازیگر مورد نظر خود ویدیوهایی برای تبریک روز تولد، سالگرد ازدواج یا مناسبت‌های دیگر دریافت کنند!

قیمت این مکالمه‌های تلفنی یا تصویری بر حسب مدت زمان مکالمه با بازیگر مورد نظر متفاوت بوده و از ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم مغربی (معادل ۴۴ تا ۲۲۲ دلار) متغیر است.

بسیاری از بازیگران، خواننده‌ها و افراد مشهور عرب زبان از این طرح استقبال کرده و در آن شرکت کرده‌اند. این افراد با انتشار ویدیوهایی ضمن معرفی این طرح آمادگی خود را جهت ارتباط مستقیم با طرفدارانشان در ازای دریافت پول اعلام کرده‌اند.

در همین راستا یکی از بازیگران اهل مراکش عنوان کرده است که هدفش از شرکت در این طرح مال اندوزی نیست بلکه او قصد دارد تا با پولی که از این طریق به دست میاورد کارهای خیرخواهانه انجام دهد.

بر اساس این گزارش، تا کنون ۲۰۰ هنرمند عرب زبان در این طرح شرکت کرده‌اند که همگی از کشور مراکش نبوده و برخی از آن‌ها از کشورهای حاشیه خلیج فارس، شمال افریقا، اروپا و دیگر کشورهای جهان هستند.

همچنین تعداد درخواست کننده ها برای ارتباط با بازیگران و خواننده ها تا کنون ۷۰ هزار نفر اعلام شده و پیش بینی می‌شود همچنان بر تعداد این افراد افزوده شود.

برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی ضمن تمسخر و انتقاد از این طرح، سلبریتی ها را متهم به سوءاستفاده از مردم برای ثروت اندوزی کرده‌اند.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا