اجتماعیسلامت

نماینده مجلس یازدهم: بیماران کرونایی گلستان کف زمین بیمارستان‌ها می‌خوابند

خبرمهم: یک نماینده مجلس یازدهم گفت: در حال حاضر ۱۲۰۰ نفر در استان گلستان بستری هستند که به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش بیمارستان‌ها، بسیاری از بیماران کرونایی کف زمین بیمارستان‌ها خوابیده‌اند.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم، غلامعلی کوهساری نماینده مجلس یازدهم در صحن علنی دوشنبه چهارم مردادماه مجلس شورای اسلامی با اعلام اخطار قانون اساسی با استناد به اصل ۸۴ قانون اساسی اظهار داشت: نمایندگان در برابر تمام ملت مسئول بوده و حق اظهارنظر دارند، لذا اتفاقاتی که در حال حاضر در کشور درباره شیوع کرونا و قطعی آب و برق افتاده مشکلات بسیاری را به همراه آورده است. در حال حاضر ۱۲۰۰ نفر در استان گلستان بستری هستند که به دلیل کاهش ظرفیت پذیرش بیمارستان‌ها، بسیاری از بیماران کرونایی کف زمین بیمارستان‌ها خوابیده‌اند.
وی ادامه داد: علیرغم تلاش کادر درمان، تذکرات جدی طی تماس‌هایی به وزارت بهداشت داده‌ایم اما پاسخگو نیستند وعدم کنترل ورود و خروج به استان و همچنین قطعی آب و برق مزید بر علت شده و مسئولان پاسخگو نیستند.
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس با بیان اینکه رئیس سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی باید نسبت به تأمین ارز نهاده‌های دامی و علوفه که در گمرک مانده‌اند، پاسخگو باشند، با انتقاد از اینکه قیمت هر پاکت سیمان که به ۱۱۰ هزار تومان رسیده است، خاطرنشان کرد: هنوز ساخت و سازهای لازم در پی زلزله‌های گذشته استان انجام نشده است و اگر بنیاد مسکن نظارت خود را دقیق نکند، قیمت  میلگرد نیز افزایش می‌یابد. ضمن اینکه مسئولان نسبت به وضعیت بحرانی استان سیستان و بلوچستان پاسخگو باشند./ایلنا

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا