اجتماعیاستانیاصفهانتبریزتهرانخراسانفارسقممازندران

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور/سامانه جدید بارشی در راه است

خبرهای فوری: براساس نقشه های هواشناسی امروز با گستره فعالیت سامانه بارشی برای برخی مناطق کشور بارش باران پیش بینی می شود.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری،‌ براساس خروجی آخرین مدل‌های هواشناسی با گستره فعالیت سامانه بارشی امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، شمال، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور بارش پیش بینی می‌شود که شدت بارش در لرستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، جنوب آذربایجان غربی، نیمه غربی کردستان، شمال و شرق خوزستان و برخی نقاط ایلام خواهد بود.

روز یکشنبه با ادامه فعالیت این سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور به جز سیستان و بلوچستان و هرمزگان شاهد ابرناکی و بارش خواهیم بود که در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به شکل برف و در مناطق جنوبی گاهی با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی همراه خواهد بود.

پیش بینی بارش پراکنده برای سواحل دریای خزر در روزهای آتی

روز دوشنبه برای سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق، شرق و مناطقی از مرکز بارش باران و برف و برای جنوب و جنوب شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

همچنین از بعدازظهر دوشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود و سه شنبه فعالیت این سامانه در شمال غرب، غرب، دامنه‌های البرز مرکزی و غرب دریای خزر و برخی نقاط مرکز کشور خواهد بود و چهارشنبه گستره فعالیت این سامانه نیمه غربی و قسمت‌هایی از جنوب کشور را در بر می‌گیرد./yjc

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن