سیاسی

خانه لو رفته «روح الله زم» در پاریس دقیقا کجاست؟ +عکس

خبرمهم: روح‌الله زم معروف به نیما در دادگاه گفت: فرانسه برایم حفاظت نامحسوس گذاشت تا اینکه آدرس خانه، تلفن، کارت‌های بانکی و مشخصاتم در سایت‌های داخلی منتشر شد.

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرمهم، «سن» پرآب‌ترین رودخانه فرانسه، از وسط پاریس عبور می‌کند. پل‌هایی که روی این رودخانه نصب شده‌اند یکی از جاذبه‌های تفریحی به‌حساب می‌آیند. دو سوی این رودخانه نیز اغلب اماکن فرهنگی و گردشگری پاریس قرار دارند.

در مجاورت رود سن، یعنی در کرانه رودخانه، یکی از قدیمی‌ترین عمارت‌های پاریس با نام hotel de ville مشاهده می‌شود. در این مجموعه تاریخی کاخ‌واره، که منطقه چهارم اداری پاریس به‌حساب می‌آید، تعداد زیادی از مجموعه‌های دولتی در آن قرار دارند.

یکی دیگر از اماکن جذاب این منطقه، کمی آن‌طرف‌تر از مجموعه د-ویل قرار دارد. نام این مکان، برج معروف saint jacques است.

اما در این منطقه خوش آب و هوا و گران‌قیمت، ساختمانی چندطبقه نیز خودنمایی می‌کند؛ ساختمانی که درست مابین اماکن فوق‌الذکر جا گرفته و یک طرف آن خیابان سنت مارتین، quai de gesvres و درب ورودی آن در خیابان ویکتوریا باز می‌شود.

متهم «زم» در جلسه دوم محاکمه گفت: [از سوی دولت فرانسه] حفاظت نامحسوس گذاشتند تا اینکه آدرس خانه، تلفن، کارت‌های بانکی و مشخصاتم در سایت‌های داخلی منتشر شد. پس از آن آدرس را به پلیس دادم و ۲۴ ساعت بعد خانه من را عوض کردند و تیم حفاظت سنگینی قرار دادند و هر دو ماه یکبار با من قرار می‌گذاشتند. تعیین وضعیت حفاظت می‌کردند و به من گفتند که بعد از مکرون سنگین‌ترین تیم حفاظت برای توست./خبرآنلاین

۲۷۲۱۶۲۳

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

‫۲ دیدگاه ها

  1. ژاندارک/سرکار بودی اگر دولتهای استعماری برای امثال تو خائن‌وطن فروش ومزدور اجنبی ارزشی قائل بود چند نبر بچه بسیجی گمنام نمیکردنت توی گونی و مثل آشغال بندازند عقب وانت بیارنت ایران و صبح شنبه ات را تو تلویزیون سراسری با وضعیت تحقیر و رضالت التماس کنی برای زندگی بی‌ارزشت آقازاده فاسد وطن‌فروش تا ایران بودید بابای بی‌غیرتت مال بیت‌المال نظام وملت باشرف ایران را میریخت توحسابت و مشغول هرزگی و خانم‌بازی بودید وقتی هم بعنوان مزدور اجنبی به دامن امریکا و اسرائیل رفتی و رسما شروع به تخریب عزت و شرف ملت و نظام اسلامی که میلیونها شهید برای استقرار انقلاب داده‌اند کردی و هدف شیطانی تو آقازاده کثیف وفاسد براندازی نظام مردمی و انقلاب بود و به لشکر شکست‌خورده معاندان و سلطنت‌طلب‌های بزدل و مزدور و منافقین‌وطن فروش رجوی که شهامت وجسارت حضور در بین مردم ایران را نداشته وهیچ پایگاهی بین ملت ایران ندارند ویکی پس از دیگری از قرنطینه‌های امریکا و صهیونیزم داخل گونی برای عبرت دیگر مزدوران خودفروش و مالیدن پوزه سازمانهای امنیتی اروپایی و امریکایی صهیونیزمی که مدعی حفاظت از امثال روح‌اله‌ زم وطن‌فروش هستند به ایران منتقل و حتی همین اربابان اجنبی حامی روح‌اله زم از طریق شبکه های خبری ایران مطلع انتقال مزدورشان به ایران میشوند.قطعا سپاه با اقتدار و حمایت ملت باشرف ایران تمام مزدوران وطن‌فروش و غارتگران بیت‌المال و مسئولین نفوذی فاسد را برای محاکمه به ایران برمیگردانند.مگر اینکه توبه کنند و خود با اموال غارتکرده برگردند تا رعافت اسلامی شامل حالشان شود وگر نه تک تک مزدوران و خودفروشان همچون روح‌اله زم با دستان بسته داخل گونی برگشت و محاکمه و قصاص میشوند.

    1. باسلام امیدوارم همان طور که فرمودید بشه که عزیزانی که همانند برادر من در هشت سال دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت رسیدن خونشان پایمال نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا