سیاسی

از انصراف زودهنگام پسر نوبخت تا قرائت قرآن پیش از کاندیداتوری /نمایندگان ادوار در صف بازگشت به پارلمان/حواشی روز پنجم ثبت‌نام کاندیداهای مجلس

خبرهای فوری: رئیس مرکز حراست وزارت کشور گفت: نظر وزیر کشور این است که انتخاب پر شور سالم و با هماهنگی کامل انجام شود. امیدوارم مراحل ثبت نام و تعیین صلاحیت را به خوبی و به سرعت پشت سر بگذاریم.

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، محمدابراهیم شوشتری رئیس مرکز حراست وزارت کشور در جمع خبرنگاران ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری گفت: با بازدید از فرمانداری دیدم کارها با نظم، سرعت و همکاری با هیئت نظارت بر انتخابات انجام می‌گیرد و هیچ گره‌ای در کار اینجا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه محل آماده شده مناسب و هیئت نظارت هم از فرآیند ثبت نام رضایت دارند،‌گفت:  حضور مردم در ستاد وزارت کشور و فرمانداری گسترده است و کارها به خوبی انجام می‌شود.

بنا به روایت ایلنا، شوشتری تاکید کرد: نظر وزیر کشور این است که انتخاب پر شور سالم و با هماهنگی کامل انجام شود. امیدوارم مراحل ثبت نام و تعیین صلاحیت را به خوبی و به سرعت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: هر روز اسامی ثبت‌نام شدگان به مراجع چهارگانه ارسال می‌شود و آنها ۵ روز فرصت دارند که به وزارت کشور اعلام کنند و نتیجه بررسی صلاحیت‌ها در زمان قانونی به افراد اعلام می‌شود.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور عنوان کرد: طبق اطلاعات من در تمام استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان به خوبی انجام می‌شود و تا کنون هیچ مشکلی گزارش نشده است.

صف نمایندگان ادوار برای بازگشت به پارلمان

امروز همچنین براتعلی محمدی نماینده سنقر و کلیایی در مجلس پنجم و ششم و ​مویّد حسینی صدر نماینده ادوار هشتم و نهم نیز برای شرکت از حوزه انتخابیه تهران در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کردند.

*قرائت قرآن پیش از ثبت‌نام

از دیگر حواشی امروز ثبت نام کاندیداهای مجلس آن بود که فاطمه جوادی معاون احمدی‌نژاد که برای نام نویسی به وزارت کشور آمده بود، پیش از ارائه مدارک خود به کاربران مستقر در ستاد انتخابات کشور و درحالی که در نوبت ثبت‌نام بود، به قرائت قران مشغول شد.

انصراف زودهنگام پسر نوبخت

اما توحید نوبخت فرزند محمدباقر نوبخت که چند روز قبل برای نامزدی انتخابات از حوزه انتخابیه شهرستان رشت ثبت نام کرده بود در نامه ای به رئیس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از نامزدی انتخابات مجلس انصراف داد. /خبرآنلاین

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا