سیاسی

احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات مجلس؟

خبرهای فوری: طاهرنژاد درباره احتمال کاندیدا شدن احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعید می‌دانم خود احمدی‌نژاد نامزد انتخابات شود، اما رهبری جریان منتسب به خود را بر عهده خواهد داشت و خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ آماده می کند

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرهای فوری، یدالله طاهرنژاد با بیان اینکه من فعالیت ملموسی را به عنوان جریان سوم در عرصه سیاسی ندیده‌ام، اظهار کرد: با این حال معتقدم طیف سیاسی منتسب به احمدی‌نژاد ظرفیتی را دارد که جریان سومی را ایجاد کند چون سرمایه اجتماعی به تدریج شکل گرفته و به تدریج هم زائل می شود و همچنان برای احمدی‌نژاد سرمایه اجتماعی قابل تصور هست و این سرمایه اجتماعی در حدی است که می‌تواند در انتخابات ظهور و بروز داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که این جریان با چه گفتمانی وارد انتخابات می‌شود؟ ادامه داد: سابقه نشان داده که رفتار این جریان خیلی قابل پیش‌بینی نیست، اما آنها می‌توانند از مسائلی که به مذاق جامعه خوش می آید و مخاطب جذب می‌کند مثل مبارزه با فساد و رانت استفاده کنند. اگر امروز زمان انتخابات باشد، این جریان می‌تواند حضور نسبتا ملموسی داشته باشد و ممکن است بتواند تعداد کرسی‌های مجلس را بدست آورد، اما این مسائل به فضای زمان انتخابات و معادلات سیاسی تا آن زمان بستگی دارد.

این فعال سیاسی درباره احتمال کاندیدا شدن احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بعید می‌دانم خود احمدی‌نژاد نامزد انتخابات شود، اما رهبری جریان منتسب به خود را بر عهده خواهد داشت و خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ آماده می کند و اگر بتواند در انتخابات مجلس نقش‌آفرینی قابل دفاعی کند، این زمینه برای او فراهم می شود تا در انتخابات ۱۴۰۰، مصمم تر و با انگیزه بیشتری شرکت کند.

طاهرنژاد همچنین درباره نوع واکنش شورای نگهبان به جریان منتسب به احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: شناخت افراد منتسب به احمدی‌نژاد برای شورای نگهبان ساده نیست، چون این جریان تشکیلاتی عمل نمی کند؛ برای همین می تواند از چهره‌های گمنام خود حمایت کرده و آنها را بالا بیاورد. با فرض اینکه آنها هم شناخته شوند، شورای نگهبان هنوز واکنشی نشان نداده که آنها را ردصلاحیت می‌کند.

‫۳ نظرها

  1. سلام بعضی چیزهایی هست که ادم نمی تونه از اون بگزره و نگه من زمان اقای احمدی نژاد یه مسکن مهر ثبت نام کردم با ۱۲ میلیون که بعد ها برای تکمیل این مسکن به ۲۷ میلیون رسید من و امسال من که با ۲۷ ملیون و وام ۳۵ میلیونی که یه ضامن که فقط سفته امضا کرد به اسونی مسل اب خوردن ۳۵ تومن هم وام گرفتم و صاحب خونه شدم که الان با این شرایط خونه من شده ۳۰۰ میلیون کلن این را از صدقه سر اقای احمدی نژاد میدونم که صاحب یه سر پناه برای خانوادم شده که امسال من تو جامعه زیاد هستن حالا هزاران بار تمام دنیا بگن احمدی نژاد هزاران خطای دیگر کرده نمی تونیم قبول کنیم مسکن مهر بنام احمدی نژاده وثبت شده ما زندگی خود را مدیون ایشان مبدانیم اینقد تو تهران زیر زمین نشینی کردیم الان شاید همین مسکن ها مشکلاتی داشه باشه اما یه سر پناهی برا خانواده مون هست ما یه وام ازدواج را نتونستیم ضامن گیر بیاریم اخرش منصرف شدیم از سه میلیون وام گرفتن اگر تفکر مسکن مهر نبود الان تو تهران کمترین اجاره ماهی دو میلیون بود منی که ماهی ۱۶۰۰ درامد دارم به نظر شما چکار باید میکردم شب ها ساعت ۱۰ از تهران میرسم خونه صبح هم باید ۶ بزنم بیرون زندگی به این سختی نمی دونم جوونای ما باید چکار کنن اونا که دارن میرت کشورای دیگه ما که نداریم باید به سختی زندگی کنیم ایا ما هنوز بعد چهل سال بعد از انقلاب که انقلاب مستعضعفین بود تو کشوری که ثروت های خدا دادی داره باید تو سیستان بلوچستان مردم تو کپر زندگی کنن یا کولبران تو کرمانشاه یخ بزنن بمیرن ایا شبی تلویزیون را باز میکنید شده از اختلاس مدیران میلیاردی صحبت نشه کشور ما کجا میره ؟
    کی بفکر مردم ندار هست؟ گاهی وقتا پسر من میپرسه ویلا چیه؟ جواب میدم والله منم ندیدم اما فکر کنم خونه ازما بهترون باشه
    مادر یکی از همسایه هامون میگه رفتم خونه دیدم پسرم زبونشا مالیده به تلویزیون پرسیدم ازش چرا اینجور کردی میگه تون ماهی نشون میداد گفتم ببینم مزه اش چیه
    اگه شما هم مسل ما از بدبختی و کار سخت خسته بودی احتمالن یه کتاب ازش مینوششتین ممنون که خوندید

  2. درود بر احمدی نژاد واقعا خدا حفظش کنه. خدمات که ایشون انجام دادند در طول ۴۰ ساله انقلاب انجام نشد.
    مسکن مهر. یارانه. کارهای عمرانی بیشمار. صف نان از بین رفت. همه دارای ماشین شدند. خطوط تلفن همراه در اختیار همه قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن