فناوری

تصمیم جدید ایلان ماسک درباره احراز هویت کاربران توییتر

خبرمهم: باتوجه به اظهارات ایلان ماسک، او قصد دارد تغییراتی در احراز هوبت پلتفرم خود ایجاد کند.

به گزارش بخش فناوری سایت خبرمهم، همانطور که ایلان ماسک ادعا می‎کند، می خواهد  ربات‌های اسپم را در توییتر شکست دهد. یکی از راه‌ها گسترش احراز هویت است.

به گزارش digitaltrends.com،  مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک در پاسخی که منتشر شد، به  احراز هویت اشاره کرد. احراز هویت مهم است، اما ناشناس بودن برای بسیاری از کاربران نیز مهم است که در این امر باید تعادل برقرار شود.

در ۳۰ آوریل، فرماندار سابق آرکانزاس، مایک هاکبی، در توییتی ابراز امیدواری کرد که ماسک از همه کاربران توییتر بخواهد “از نام واقعی خود استفاده کنند.” روز بعد، ماسک به توییت هاکبی با پاسخی که اهمیت احراز هویت و ناشناس بودن را تایید کرد و خاطرنشان کرد که “باید تعادل بین تمامی کاربران برقرار شود.”

این یک پاسخ کوتاه بود، اما اعلامیه مهم ماسک، درباره نوعی از احراز هویت، بارها به عنوان اولویت خود در مورد تغییرات مورد نظر خود صحبت کرده است.  تصویر واضح تری از آنچه که او می‌گوید “تأیید هویت همه انسان ها” است.

سؤال احراز هویت تنها یکی از سؤالاتی است که ماسک باید به آن پاسخ دهد. او همچنین باید مسائلی مانند تعدیل محتوا، دکمه ویرایش و نحوه درآمدزایی از پلتفرم را در نظر بگیرد. اما سوال اینجاست که  او چگونه قصد دارد بین احراز هویت و ناشناس بودن تعادل برقرار کند.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا