بین المللی

صهیونیست‌ها به معترضان فلسطینی در نوار غزه و شرق قدس اشغالی حمله کردند

خبرهای فوری: منابع خبری فلسطینی از درگیری شمار زیادی از جوانان این کشور با نظامیان صهیونیست در شهرک «جیوس»، شرق قدس اشغالی و شمال نوار غزه خبر دادند.

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، منابع خبری فلسطینی روز سه‌شنبه از درگیری نظامیان صهیونیستی با مردم فلسطین پیش از اعلام «معامله قرن» خبر دادند.

معامله قرن، طرح ادعایی آمریکا است که واشنگتن برای آنچه آن را صلح بین مردم فلسطین و رژیم صهیونیستی می‌نامد، مطرح کرده است. قرار است شامگاه امروز سه‌شنبه، آمریکا این طرح را علنی کند.

شبکه ماهواره‌ای الکوفیه فلسطین گزارش داد که نظامیان اسرائیلی به شدت در نزدیکی دیوار حائل در شهرک «جیوس» با معترضان فلسطینی درگیر شدند.

جیوس در شمال شرق «قلقیلیه» واقع در جنوب کرانه باختری رود اردن است.

بنا بر این گزارش، نظامیان صهیونیست به سمت معترضان فلسطینی تیراندازی کردند. آماری از مصدومان یا شهدای این درگیری‌ها منتشر نشده است.

این در حالی است که گفته می‌شود در شهرک «العیزریه» واقع در شرق قدس اشغالی، نیز جوانان فلسطینی با نیروهای اشغالگر درگیر شدند.

خبرگزاری «معا» فلسطین هم گزارش داد که مردم فلسطین در نزدیکی گذرگاه «بیت حانون» واقع در شمال نوار غزه با نظامیان صهیونیستی درگیر شدند.

منابع بیمارستانی خبر دادند که نظامیان اشغالگر قدس در این درگیریها به سمت جوانان فلسطینی تیراندازی و از گاز اشک آور استفاده کردند که در پی آن، یک نفر زخمی شد./فارس

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا