بین المللی

افشای سازمان تامین مالی داعش توسط اطلاعات روسیه

خبرهای فوری: دستگاه امنیت فدرال روسیه امروز- چهارشنبه- از وجود یک سازمان مالی متشکل از ۱۰۰ حامی گروه تروریستی داعش خبر داد.

به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، دستگاه امنیت فدرال روسیه امروز – چهارشنبه- از وجود یک سازمان مالی متشکل از ۱۰۰ حامی گروه تروریستی داعش خبر داد که پول به سوریه منتقل کرده‌اند.

نیروهای امنیتی روسیه اعلام کردند که این سازمان متشکل از افرادی از برخی مناطق روسیه بوده که بیش از ۹۰ هزار دلار به خارج از کشور برای انجام عملیات تروریستی در سوریه منتقل کرده‌اند.

در بیانیه مرکز روابط عمومی دستگاه امنیت فدرال روسیه آمده است: «فعالیت گروهی از شهروندان روس در جمهوری‌های کاباردینو-بالکاریا و کاراچای – چرکسیاو، انگوشیا و تاتارستان و دو شهر مسکو و سن پترزبورگ و دو منطقه کراسنودار و استاوروپول که از طریق اینترنت فعالیت‌های دو گروه تروریستی امارت قفقاز و داعش را تأمین مالی می‌کردند، خنثی شد».

بر اساس بیانیه‌های دستگاه امنیت فدرال روسیه، اعضای این سازمان بیش از شش میلیون روبل معادل ۹۳ هزار دلار آمریکا تحت پوشش خیریه جمع کرده و آن را برای انجام عملیات تروریستی در سوریه به خارج ارسال کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن