اجتماعیاقتصادی

بازگشت آرامش به بازار سکه، طلا و ارز

خبرمهم: بازار سکه و طلا امروز نسبت به هفته گذشته روزهای کاهش قیمت را تجربه می کند. درحالیکه برخی قیمتها نسبت به چهارشنبه گذشته نزولی شده، حتی برخی قیمتها از شنبه گذشته نیز پایین تر بوده است.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به هفت میلیون و ۵۴۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۷۳۵ هزار و ۲۵۷ تومان قیمت دارد.
امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع سکه دو میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۹۰ هزار تومان است.
همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۷۳۱ دلار رسیده است.

ارز تکان نخورد

در جریان معاملات امروز بازار ارز، نرخ خرید و فروش دلار و یورو ثابت ماند.

امروز (شنبه) صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را معادل ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان می‌خرند و به قیمت ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به آخرین روز معاملات این نوع ارز در هفته گذشته تغییری نکرده است.

همچنین، این صرافی‌ها هر یورو را به قیمت ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۱۹ هزار و ۷۵۰ تومان هم می‌فروشند که نرخ خرید و فروش این نوع ارز هم همانند دلار تغییر قیمتی نسبت به آخرین روز معاملات خود در هفته گذشته نداشته است.

علاوه براین، امروز بانک‌ها نیز هر دلار آمریکا را معادل ۱۵ هزار و ۷۴۲ تومان می‌خرند و هر یورو را نیز به قیمت ۱۷ هزار و ۷۳۴ تومان می‌خرند./ایسنا

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا