اقتصادی

قیمت روز خودرو سه شنبه ۲۱ آبان؛ پرچم سفید پراید در بازار خودروهای سایپا

خبرهای فوری: پراید امروز بعد از مدت‌ها روند افزایش قیمت را کنار گذاشته است. قیمت روز پراید در حال حاضر ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و پراید هاچ‌بک با قیمت ۵۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دیگر خودرو‌های سایپا امروز با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، پراید امروز بعد از مدت‌ها روند افزایش قیمت را کنار گذاشته است. قیمت روز پراید در حال حاضر ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و پراید هاچ‌بک با قیمت ۵۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دیگر خودرو‌های سایپا امروز با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. محصولات ایران خودرو هم عموما با روند کاهشی همراه هستند، هرچند بعضی محصولات این شرکت همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

خودرو‌های سایپا بالاخره با مشتریان راه آمده و روند افزایش قیمت را دست کم برای یک روز کنار گذاشتند. امروز شاهد کاهش قیمت ناچیز در بین محصولات این شرکت هستیم. طوری که تیبا ۲ امروز در حد ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۶۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.. با این وجود تیبا صندوق‌دار بدون تغییر سر جایش باقی مانده و در بازار با همان قیمت روز گذشته یعنی ۵۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. ساینا امروز بیشترین کاهش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده و حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز ساینا در حال حاضر ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. کوییک دنده‌ای امروز در بازار ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به قیمت ۶۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز پراید امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

پراید بعد از روند ادامه‌دار افزایش قیمت در هفته‌های اخیر، امروز ترمز را کشیده و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت ندارد. پراید هاچ‌بک که تا ۵۲ میلیون تومان گران شده بود، امروز سر جایش متوقف شده و پراید سایپا ۱۳۱ مثل روز گذشته با قیمت ۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم شرایط مشابهی دارد و روی نرخ ۴۸ میلیون تومان متوقف شده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۷,۵۰۰,۰۰۰
۴۷,۵۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۶۰,۷۰۰,۰۰۰
۶۰,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۶۱,۷۰۰,۰۰۰
۶۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۶۸,۴۰۰,۰۰۰
۶۸,۷۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز اغلب با کاهش قیمت به استقبال بازار آمده‌اند، هرچند بعضی همچنان به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهند. سمند LX در بازار امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود و سمند EF۷ روی نرخ ۹۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ایستاده است.

پژو ۴۰۵ GLX امروز روند کاهش قیمت در پیش گرفته و حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX در حال حاضر حدود ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز امروز در بازار حدود یک میلیون تومان گران شده و به ۸۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ SLX هم امروز با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی روبرو شده و تا ۸۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پایین آمده است.

پژو پارس امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. این خودرو همچنان با قیمت ۹۹ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان خرید و فروش می‌شود. رانا هم روی نرخ ۸۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان متوقف شده و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز با همان قیمت روز گذشته در بازار خرید و فروش می‌شود. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حال حاضر ۸۶ میلیون تومان است و تفاوتی نسبت به دیروز ندارد. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز کمی عقب‌نشینی کرده و با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۰۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز ۶۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار با قیمت ۱۰۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز دنا پلاس در بازار تغییری نسبت به روز‌های قبل ندارد. طوری که امروز این محصول روی قیمت ۱۳۶ میلیون تومان ایستاده است. دنا معمولی، اما یک میلیون تومان گران شده و امروز به قیمت ۱۱۹ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل دنا پلاس توربو با کاهش ناچیز ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و در بازار با قیمت ۱۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۶۷,۸۰۰,۰۰۰
۶۸,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۹,۹۰۰,۰۰۰
۷۹,۹۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۴,۳۰۰,۰۰۰
۹۴,۳۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۶,۸۰۰,۰۰۰
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۸۱,۸۰۰,۰۰۰
۸۰,۸۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۹,۷۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۹,۲۰۰,۰۰۰
۹۹,۲۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۸۶,۰۰۰,۰۰۰
۸۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
۱۰۳,۹۰۰,۰۰۰
۱۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
۱۰۲,۶۰۰,۰۰۰
۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۸۵,۱۰۰,۰۰۰
۸۵,۱۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱
۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۱۷۱,۷۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۱۶۷,۷۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

محصولات کرمان‌موتور امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. این افزایش قیمت در مورد جک J۴ ناچیز به نظر می‌رسد و قیمت این محصول در حد ۱۰۰ هزار تومان بالا رفته و به ۱۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت این محصول را در طرح‌های فروش حدود ۱۰ میلیون تومان گران‌تر از بازار در نظر می‌گیرد. جک S۳ در بازار امروز یک میلیون تومان گران شده و حدود ۱۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت کارخانه برای این محصول ۲۰ میلیون گران‌تر و ۲۱۰ میلیون تومان است. جک S۵ هم امروز در بازار با افزایش چهار میلیونی مواجه شده و به ۲۷۴ میلیون تومان رسیده است. با این حال قیمت بازار و کارخانه برای این محصول همچنان ۲۵ میلیون تومان اختلاف دارد.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۹,۴۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۷۴,۰۰۰,۰۰۰
 ۲۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۷ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۱۹ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۱ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۸ میلیون تومان است و حدود ۱۲ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. /فرارو

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن