اقتصادی

قیمت روز خودرو چهارشنبه ۱۰ مهر؛ خودروهای سایپا و ایران خودرو در مسیر گرانی!

خبرهای فوری: خودروهای سایپا و محصولات ایران خودرو امروز هم‌صدا با هم ساز گرانی را کوک کرده‌اند و یکپارچه سبزپوش شده‌اند.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرهای فوری، خودروهای سایپا و محصولات ایران خودرو امروز هم‌صدا با هم ساز گرانی را کوک کرده‌اند و یکپارچه سبزپوش شده‌اند. افزایش قیمتی که نمی‌توان دلیل قانع‌کننده‌ای برای آن متصور بود، حالا به جان بازار افتاده و اگر ادامه‌دار باشد می‌تواند آغازگر یک موج دیگر افزایش قیمت در بازار خودرو به حساب بیاید. مگر اینکه یک نفر جلوی این گرانی را بگیرد!

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

امروز خودرو‌های سایپا همگی سبزپوش شده‌اند و با افزایش قیمتشان کل معادلات در بازار خودرو را به هم ریخته‌اند. قیمت روز تیبا صندوق‌دار در بازار با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به ۴۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ امروز ۶۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار با قیمت ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف دیگر ساینا با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی همراه است و به قیمت ۵۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برگشته. بیشترین افزایش قیمت در بین خودرو‌های سایپا، به کوییک دنده‌ای اختصاص دارد که یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز پراید امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

پراید هم مثل دیگر خودرو‌های سایپا امروز با افزایش قیمت در بازار ظاهر شده و به کلی ما را از بازگشت پراید به کانال ۳۰ میلیونی ناامید کرده است. امروز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به ۴۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و حدود هفت میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی همراه است و امروز در بازار روی قیمت ۴۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ایستاده است. در این بین پراید سایپا ۱۳۱ بیشتر از بقیه مدل‌های پراید افزایش قیمت پیدا کرده و حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در حال حاضر ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۷۰۰,۰۰۰
۴۶,۳۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۱,۷۰۰,۰۰۰
۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۳,۳۰۰,۰۰۰
۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۴۸,۷۰۰,۰۰۰
۴۸,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۳,۶۰۰,۰۰۰
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۴,۳۰۰,۰۰۰
۵۳,۸۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۶۱,۷۰۰,۰۰۰
۶۰,۴۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمتشان، همه را انگشت به دهان گذاشته‌اند. روند کاهش قیمت به کلی فراموش شده و حالا شاهد گرانی در قیمت انواع محصولات ایران خودرو هستیم. امروز سمند LX در بازار حدود ۹۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۳ میلیون تومان رسیده است. قیمت روز سمند LX در بازار تقریبا شش میلیون تومان بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. سمند EF۷ در بازار یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۸۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو ۴۰۵ امروز تا یک میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX در بازار با افزایش یک میلیونی به حدود ۷۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده. مدل دوگانه‌سوز این محصول هم ۹۰۰ هزار تومان گران شده و حدود ۷۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پژو ۴۰۵ SLX امروز با افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی در بازار همراه است و به ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. طوری که این محصول امروز در بازار حدود ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت پژو ۲۰۶ امروز در بازار حدود یک میلیون بالا رفته. طوری که قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده و حدود ۹ میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار حدود ۹۰۰ هزار تومان گران شده و ۹۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. اختلاف قیمت این محصول با نرخ مصوب کارخانه رقمی حدود ۱۳ میلیون تومان است. از طرف دیگر امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار حدود ۸۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده و به ۹۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

امروز پژو پارس از روند افزایش قیمت محصولات ایران خودرو مستثنی نیست. قیمت این محصول در بازار با افزایش یک میلیونی به ۹۰ میلیون تومان رسیده و حدود ۱۲ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر رانا با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی همراه است و امروز در بازار با قیمت ۷۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دنا تنها محصولی است که از قاعده افزایش قیمت در بازار خودرو پیروی نمی‌کند. دنا تیپ ۲ امروز در بازار روی ۱۰۸ میلیون تومان باقی مانده و دنا پلاس مثل روز قبل، ۱۱۹ میلیون تومان خرید و فروش می‎‌شود. از طرف دیگر دنا پلاس توربو امروز یک میلیون ارزان شده و به ۱۶۲ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۷ امروز بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به خود اختصاص داده است. امروز پژو ۲۰۷ دنده‌ای در بازار با افزایش یک میلیونی همراه شده و به ۱۱۶ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب پژو ۲۰۷ دنده‌ای در کارخانه حدود ۲۰ میلیون پایین‌تر، یعنی ۹۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. از طرف دیگر پژو ۲۰۷ اتوماتیک حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۱۵۶ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۱۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۱,۳۰۰,۰۰۰
۸۰,۲۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۷۰,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۵,۴۰۰,۰۰۰
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۷۶,۸۰۰,۰۰۰
۷۵,۸۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
 ۹۱,۹۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
 ۹۱,۸۰۰,۰۰۰
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
 ۷۴,۸۰۰,۰۰۰
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲
 ۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
 ۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۱ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۲ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۰ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور به روند همیشگی خود، یعنی ثبات قیمت برگشته‌اند و امروز تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. جک J۴ امروز در بازار با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۲ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J۴ در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S۳ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۲۷ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S۳ در بازار ۱۸۳ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار ۲۵۹ میلیون تومان است، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود ۴۲ میلیون بیشتر و با نرخ ۳۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
 ۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن