اقتصادی

افزایش قیمت طلا با بازگشایی بازار

خبرمهم: رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز طلا و سکه در بازار‌های داخلی نسبت به روز‌های گذشته با افزایش قیمت همراه بود.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران، اظهار کرد:  امروز هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به آخرین معاملات روز گذشته با افزایش ۱۸۰ هزار تومانی قیمت مواجه بود و با نرخ ۱۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود.وی ادامه داد: اونس جهانی طلا امروز با افت قیمت همراه بود همچنین نرخ دلار نیز با نوسان اندک همراه بود اما شاهد نوسان زیاد در بازار طلا و سکه بودیم که ناشی از بازگشایی بازار پس از گذشت حدود یک هفته است.
محمدولی افزود: امروز قیمت هر قطعه سکه ۱۸۰ هزار تومان و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۲ هزار تومان نسبت به اواخر روز گذشته افزایش پیدا کرده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۷۷ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد. /yjc

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا