فرهنگی

اولین واکنش لاله اسکندری به ویدئوی جنجالی ستاره!

خبرهای فوری: این یک ماه خیلی به ما سخت گذشت. ما سعی کردیم سکوت کنیم، اما آنچه باعث شد تا ستاره قربانی این جریان شود، قضاوتی بود که خیلی از مردم درباره آن ویدئو داشتند. امیدوارم که ما مردم یک کمی انصاف بیشتری داشته باشیم.

به گزارش بخش فرهنگی سایت خبرهای فوری، لاله اسکندری در حاشیه مراسم جشنواره سینماتورز در جزیره کیش، تاکید کرد خواهرش (ستاره) و خانواده‌شان، به خاطر قضاوت مردم درباره ویدئوی جنجالی منتشر شده، ماهی سخت را سپری کرده‌اند.
لاله اسکندری در دفاع از خواهرش ستاره که برای انتشار ویدئویی در خارج از کشور زیر فشار است، گفت: «این یک ماه خیلی به ما سخت گذشت. ما سعی کردیم سکوت کنیم، اما آنچه باعث شد تا ستاره قربانی این جریان شود، قضاوتی بود که خیلی از مردم درباره آن ویدئو داشتند. امیدوارم که ما مردم یک کمی انصاف بیشتری داشته باشیم.»

این بازیگر که در حاشیه مراسم اختتامیه جشنواره سینماتورز در کیش سخن می‌گفت، توضیح داد ستاره اسکندری به دلیل حضور در دادگاهی در همین رابطه، نتوانسته است در این رویداد سینمایی حاضر شود.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

‫۶ دیدگاه ها

  1. میشه یکی توضیح بده اصلاکدوم فیلم؟😒این خبرچه جوراصول خیری روزهایت کرده؟مستمع اقلایه کم نبایدموضوع بهش اطلاع داده بشه؟شایدیکی کلاازماجراخبرنداره

  2. ب نظر من که رفتار زشت از اونی بود که فیلم گرفته، این کار هم دو رویی نیست، اشتباه از قانون غلط ماست. نقشایی هم ک بازی میکنه، اسمش روشه نقشه و اونم بازی میکنه، دیگه چ جوری میشه گفت خودش لزوما تفکراتی شبیه نقشاش نداره.

  3. واقعا ! طلبکار هم شده اند! توی ایران مقنغه و مانتو و روسری استفاده می کنند ولی به محض اینکه پایشان را از ایران بیرون می گذارند ذات اصلی شان رارا نشان می دهند .مردم چه را قضاوت کرده اند ؟ چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ دورویی امثال شما اظهر من الشمس است دیگر احتیاج به تحلیل و قضاوت ندارد

  4. ستاره اسکندری ی خیانکار و دوروییه که فیلم هاشو مردم گول می زنه اونها به سرکوب دعوت می کنه و خودش به دنبال ازادی است ننگ بر ستاره اسکندری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا