حوادث

بازداشت ۲ نفر دیگر از عاملان درگیری مرگبار در غرب تهران

خبرمهم: ۲ نفر دیگر از عاملان درگیری مرگبار غرب تهران، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شدند.

بامداد جمعه بیست‌و‌پنجم خردادماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان رسول اکرم(ص) از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، تسنیم نوشت: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مردی حدوداً ۳۰ساله را مشاهده کردند که بر اثر حدوداً ۱۶ ضربه چاقو به قتل رسیده بود، بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول از اراذل و اوباش‌ سطح‌دار تهران بوده و در پارک یاران بلوار آیت‌الله کاشانی قربانی جنایت شده است.

طولی نکشید که تیم جنایی برای بررسی‌های میدانی پای در بوستان یاران گذاشتند و در این شاخه از تحقیقات متوجه شدند که مقتول به‌خاطر مشاجره لفظی با چند نفر درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات مهلک چاقو به قتل رسیده است، همچنین عاملان این جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته‌اند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، مخفیگاه یکی از عاملان جنایت را شناسایی کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق به دستگیری وی شدند.

متهم در جریان تحقیقات مقدماتی به شرکت درگیری مرگبار در پارک یاران اعتراف اما با تناقض‌گویی عنوان کرد که ضربه چاقو را همدستانش زده و خودش فقط با چوب مقتول را هدف ضرب‌و‌جرح قرار داده است که در بررسی‌ها مشخص شد او نیز چاقو داشته است.

وی گفت: به‌همراه دوستانم در پارک بودیم که ناگهان مقتول آمد و یک سیلی به صورت دوستم زدم. او که بسیار عصبانی بود با فحاشی از ما خواست که از پارک بیرون برویم. دقایقی بعد یکی از دوستانم با تلفن همراهش از چند نفر کمک خواست و آنها نیز به پارک آمدند، هنگامی که افراد دیگر به پارک آمدند به مقتول حمله کردیم که متأسفانه او قربانی جنایت شد. من فقط با چوب مقتول را هدف ضرب‌وجرح قرار دادم، بی‌گناه هستم و همدستانم با چاقو مرتکب قتل شدند.

کارآگاهان پس از این اعترافات، با اقدامات گسترده اطلاعاتی هویت ۲ نفر دیگر را که در این درگیری حضور داشتند، شناسایی کردند و در یک عملیات منسجم موفق به بازداشت آنها شدند.

۳ مرد جوان که در درگیری مرگبار پارک یاران حضور داشتند جهت روشن شدن زوایای این جنایت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات در رابطه با دستگیری دیگر متهمان پرونده که در این قتل نقش پررنگی‌تری داشتند، همچنان ادامه دارد.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا