حوادث

پدر خانواده مادرزن، همسر و فرزندش را در سد داریان کشت 

خبرمهم: پدر خانواده به دلیلی اختلافات خانوادگی همسر باردار، فرزند و مادر زن خود را با خودرو درون سد داریان غرق کرد.

سرهنگ فرامرز شاکری با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار کرد: ️چندی پیش در پی اعلام سقوط یک دستگاه خودروی سواری در سد داریان شهرستان سروآباد بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، وی افزود: ️ماموران با اعزام به محل حادثه دریافتند یک دستگاه خودروی سواری که همگی اعضای یک خانواده بودند به داخل سد داریان سقوط کرده است.

رئیس پلیس آگاهی کردستان ادامه داد: ️در این حادثه ۳ نفر فوت کردند و فقط راننده خودرو از این حادثه جان سالم به در برد که کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مراجع قضایی و با اشراف اطلاعاتی، بررسی شواهد و مستندات موجود به وقوع این حادثه مشکوک و تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

سرهنگ شاکری اضافه کرد: ️پس از تلاش‌های بی‌وقفه پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان سروآباد در خصوص کشف زوایای پنهان این پرونده و تحقیقات میدانی، متهم این پرونده که راننده خودرو بود و افراد این خودرو زن جوانش، بچه ۷ ماهه داخل شکمش، پسر بچه ۲ ساله‌اش و مادر زنش بودند، دستگیر شد که پس از ارائه دلایل و مستندات موجود به جرم مرتکب شده اعتراف کرد.

وی گفت: ️قاتل در اظهارات خود علت و انگیزه خود را از ارتکاب این حادثه، اختلاف خانوادگی عنوان کرده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا