اقتصادیتهرانحوادث

کلاهبرداری یک هزار میلیاردی با ۱۴۶ نفر شاکی تحت عنوان پیش‌فروش خودرو

خبرمهم: این فرد شیاد پس از جلب اعتماد شهروندان از تعداد 146 نفر متقاضی خرید خودرو، مبلغ یک هزار میلیارد ریال اخاذی کرده و سپس متواری شده بود.

رئیس پلیس آگاهی فراجا از کشف کلاهبرداری یک هزار میلیاردی تحت عنوان پیش‌فروش خودرو با ۱۴۶ نفر شاکی خبر داد.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، اعتماد آنلاین نوشت: سردار محمد قنبری توضیح داد: گزارشی از پلیس آگاهی کرمانشاه دریافت شد مبنی بر اینکه شخصی که مالک نمایشگاه خودرو بوده ابتدا شرکتی را در زمینه پیش‌فروش و تامین قطعات خودرو در سطح شهرستان‌های این استان تاسیس کرده و سپس با تنظیم قراردادهای صوری در خصوص واگذاری خودرو و قطعات خودرو فعالیت خود را انجام داده است.

وی افزود: این فرد شیاد پس از جلب اعتماد شهروندان از تعداد ۱۴۶ نفر متقاضی مبلغ یک هزار میلیارد ریال اخاذی کرده و سپس متواری شده بود.

رئیس پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و کثرت افراد مالباخته بلافاصله پیگیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری استان کرمانشاه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با تلاش و اقدامات پلیسی کارآگاهان محل اختفای این کلاهبردار در استان تهران شناسایی شد، گفت: ضمن هماهنگی با مراجع قضائی متهم دستگیر شد و در بازجویی‌های انجام شده به انجام کلاهبرداری و اخاذی از شهروندان در سطح استان کرمانشاه و شهرستان‌های آن اعتراف کرد و با قرار صادره روانه زندان شد.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا