حوادث

مرگ مرموز مهندس جوان

خبرمهم: زن جوان که متهم است به‌ خاطر آب خوردن شوهرش او را کشته بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، حدود یک سال قبل خبر قتل یک مهندس جوان به پلیس گزارش شد. وقتی مأموران به خانه این مرد رفتند کنار جسد این مهندس بدن خونین و نیمه جان همسرش مهرنوش را نیز پیدا کردند. از آنجا که دختر کوچک این زوج نیز در خانه بود بلافاصله مهرنوش به بیمارستان و جسد شوهرش کامبیز به پزشکی قانونی منتقل شد. در حالی که ماجرای قتل کامبیز در هاله‌ای از ابهام بود مهرنوش به هوش آمد و گفت: شوهرم می‌خواست مرا بکشد وقتی مرا با چاقو زد خودزنی کرد. اما خانواده کامبیز این ادعا را رد کردند و مدعی شدند پسرشان به‌دست همسرش به قتل رسیده است. با این ادعا تحقیقات پلیس وارد مرحله تازه‌ای شد.

زن جوان پس از بهبودی در بازجویی‌ها گفت: همسرم مشکلات روحی و روانی داشت و به‌همین خاطر همیشه با هم اختلاف داشتیم. به‌تازگی صاحب یک دختر شده بودیم، اما همسرم خشن‌تر و عصبی‌تر شده بود شب حادثه دخترم از من آب خواست من هم سریع برایش آب آوردم، اما کامبیز هم گفت آب می‌خواهد و گفت لیوان آب را به من بده گفتم این بچه تشنه است بعد هم، چون کوچک است تحمل ندارد بگذار اول به او آب بدهم بعد برای تو هم آب می‌آورم. اما همسرم با اعتراض شروع به داد و فریاد کرد و گفت همیشه دخترم را به او ترجیح داده ام. من گفتم بچه در اولویت است بعد هم عصبانی شدم و گفتم اصلاً اگر خیلی تشنه هستی خودت برو از یخچال آب بردار، همین موضوع باعث درگیری ما شد. همسرم به آشپزخانه رفت، اما چاقو برداشت تا مرا بزند به زورچاقو را از او گرفتم. اما او چند ضربه چاقو به من زد که بیهوش شدم و وقتی در بیمارستان به هوش آمدم متوجه شدم همسرم به خاطر خودزنی جان سپرده است.

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد بعضی از ضربه‌ها ناشی از خودزنی بوده است فرضیه خودکشی قوت گرفت، اما با اعتراض خانواده کامبیز مبنی بر قتل پسرشان به دست مهرنوش تحقیقات از سر گرفته شد.

خواهر مهرنوش در تحقیقات گفت: شوهرخواهرم مهندس شیمی و یک نخبه بود، اما توهم داشت. آن‌ها یکبار وقتی که دخترشان دوساله بود از هم جدا شدند و دادگاه حکم داد که بچه با مادرش بماند، اما کامبیز آنقدر التماس کرد تا دوباره آشتی کردند و مهرنوش هم گفت دخترشان به پدرش وابسته است و نمی‌خواهد بچه‌اش آسیب ببیند. اما باز هم با هم اختلاف داشتند تا این اتفاق رخ داد.

بدین ترتیب پرونده مرگ مرموز مهندس جوان با در خواست قصاص خانواده کامبیز برای عروسشان با صدور کیفرخواست برای زن جوان به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد./ایران

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا