ورزشی

صحبت های خصوصی کالدرون با بیرانوند ؛ آیا بیرانوند در پرسپولیس می ماند؟

خبرهای فوری: یکی از دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس خبر داد گابریل کالدرون دو مرتبه با علیرضا بیرانوند به صورت خصوصی و جدی صحبت کرده است

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، بار اول در اردوی ترکیه بوده که بیرانوند به کالدرون گفته با پرسپولیس قرارداد دارد و باید طبق تعهدی که دارد تمرین کند ولی بند فسخ ۷۰۰ هزار دلاری در قراردادش است و احتمال دارد از پرسپولیس جدا شود!

سرمربی آرژانتینی هم از او می‌خواهد با تمام قوا تمرین کند. بار دوم، اما پس از جام شهدا بود. پس از اخباری که در رسانه‌ها در خصوص پیشنهاد ایتالیایی برای گلر شماره یک تیم ملی منتشر شد کالدرون او را صدا زد و دوباره خصوصی با بیرانوند حرف زد.

شنیدیم گابریل به بیرانوند گفته:

«می‌دانم تو دروازه‌بان بزرگی هستی. من به تو اعتقاد دارم و می‌دانم چه نقشی در موفقیت‌های پرسپولیس داشتی و می‌توانی داشته باشی. به همین خاطر از تو می‌خواهم تمرکز خودت را روی تمرین و بازی‌های پرسپولیس بگذاری تا ضرر نکنی. من که نمی‌توانم تیم پرسپولیس را بدون گلر به زمین بفرستم و روی تو هم خیلی حساب کردم پس اگر می‌خواهی بمانی زودتر تصمیم بگیر. اگر می‌مانی هم با تمام وجود تمرین کن و بی‌خود تمرکز خودت را به‌هم نزن.»

به نظر می‌رسد بیرانوند پس از مشورت با کالدرون، جدایی اش از پرسپولیس را نیم‌فصل به تأخیر بیندازد.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا