ورزشی

درخشش ستاره ایرانی مهدی طارمی در پورتو

خبرمهم: رسانه پرتغالی پس از درخشش مهدی طارمی در بازی مقابل ویزلا بار دیگر او را تحسین کرد و وی را عامل اصلی قهرمانی احتمالی پورتو دانست.

رسانه پرتغالی پس از درخشش مهدی طارمی در بازی مقابل ویزلا بار دیگر او را تحسین کرد و وی را عامل اصلی قهرمانی احتمالی پورتو دانست.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم، سایت گل پوینت پرتغال در گزارش هفتگی خود به انتخاب بهترین بازیکنان هفته سی و دوم پرداخت و به شدت از مهدی طارمی تمجید کرد.

ستاره کشورمان که در بازی مقابل ویزلا ۲ گل زد، بار دیگر مورد تعریف رسانه‌های پرتغالی قرار گرفت و گل پوینت او را مهره‌ای مهم در قهرمانی احتمالی پورتو دانست.

گل پوینت نمره ۷.۳ را برای طارمی در نظر گرفت و او را بهترین مهاجم هفته انتخاب کرد.

این رسانه پرتغالی نوشت: ستاره ایرانی نقش مهمی در قهرمانی احتمالی پورتو ایفا کرده است. او مقابل ویزلا نیز درخشید و توانست تعداد گل‌های خود در تمامی رقابت‌ها را به عدد ۲۴ برساند.

طارمی اکنون در رده ششم بهترین گلزنان فوتبال در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته و در جمع ستارگانی مثل بنزما، امباپه و لواندوفسکی قرار دارد.

پورتو از ۲ بازی باقی مانده تنها به یک امتیاز نیاز دارد تا پس از یک سال وقفه دوباره جشن قهرمانی را در ورزشگاه دراگائو برپا کند./فارس

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا