ورزشی

تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال کلید خورد

خبرمهم: رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس گفت اسناد جدید نشان می‌دهد تمام آنچه که درباره فساد و تخلفات مالی در فدراسیون می‌گفتیم، درست بود.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم،  احمد راستینه هفشجانی با یادآوری اینکه پیش از افشای این اسناد مالی نیز نسبت به وجود تخلفاتی در فدراسیون فوتبال هشدارهایی داده بودیم، گفت: اسناد جدید که با رفتن عزیزی خادم از فدراسیون در حال افشا شدن است، نشان می‌دهد تمام آنچه که در خصوص فساد و تخلفات مالی در فدراسیون می‌گفتیم، درست بود و تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال را به همین دلیل کلید زدیم.

بر این اساس و به منظور رسیدگی به وضعیت نابسمان فدراسیون فوتبال، تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال کلید خورد و طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال پس از اعلام وصول در هیأت رئیسه مجلس به کمیسیون فرهنگی ارجاع شد.

وزارت ورزش موظف است ظرف ۲۰ روز نسبت به این ابهامات پاسخ دهد تا کمیسیون فرهنگی نیز ظرف مدت ۲۰ روز آینده جلسه بررسی طرح را برگزار کند.

همچنین بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، پس از نشست تخصصی و توضیحات وزیر و مسئولان فدراسیون و همچنین متقاضیان تحقیق و تفحص در کمیسیون فرهنگی رأی گیری صورت می‌گیرد و در صورت نظر مثبت کمیسیون این طرح روانه صحن مجلس خواهد شد.

به گفته رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس، افرادی که با شعار آوردن سرمایه به فوتبال رأی مجمع عمومی را کسب کردند، چطور ممکن است نه تنها این وعده‌ها را محقق کند، بلکه مجموعه‌ای از هزینه‌های سنگین را نیز به فوتبال و ورزش کشور تحمیل کند.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا