ورزشی

سرمربی ایران محرومیتش را سپری کرده است

خبرمهم: پس از اتفاقات دیدار ایران برابر لبنان کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۱ با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران، از محرومیت یک جلسه ای دراگان اسکوچیچ و همچنین پرداخت مبلغ ۵ هزار فرانک سوئیس خبر داد.

پس از اتفاقات دیدار ایران برابر لبنان کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۱ با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران، از محرومیت یک جلسه ای دراگان اسکوچیچ و همچنین پرداخت مبلغ ۵ هزار فرانک سوئیس خبر داد. در متن رأی صادره به وضوح ذکر شده است که محرومیت یک جلسه ای سرمربی تیم ملی در دیدار برابر سوریه گذرانده شده است و اکنون اسکوچیچ تنها باید مبلغ ۵ هزار فرانک سوئیس را به حساب رسمی فیفا واریز کند.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم، به هر شکل طبق حکمی که یک روز پس از دیدار برابر سوریه به دست امور بین الملل فدراسیون فوتبال ایران رسید، عنوان شده است که اسکوچیچ یک جلسه محرومیت را مقابل سوریه گذرانده و اخبار منتشره مبنی بر غیبت این مربی در دیدار بعدی نادرست است. ضمن اینکه طبق پیگیری های خبرنگار ورزش سه از مسئولین فدراسیون و بخش بین الملل مشخص شد که نامه جدیدی در رابطه با احتمال محرومیت تازه اسکوچیچ از سوی فیفا به دست آنها نرسیده است.

هم اکنون ایران با ۱۶ امتیاز صدرنشین گروه است و در صورت پیروزی برابر عراق و توقف امارات مقابل سوریه، شاگردان اسکوچیچ صعود خود به جام جهانی را در فاصله ۳ بازی تا پایان مرحله مقدماتی قطعی و رسمی خواهند کرد و در آن حالت، سرمربی کروات می تواند در روز جشن صعود به جام جهانی قطر، کنار شاگردانش باشد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا