ورزش زنانورزشی

غلامی: به دنیا نشان دادیم دختران ایران سربلند هستند/ مقتدرانه قهرمان شدیم

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: در دومین دوره رقابت‌های قهرمانی فوتسال آسیا مقتدرانه بر سکوی نخست ایستادیم.

سیمه غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: تکرار عنوان قهرمانی در این مسابقات کار سختی بود. ما خود را برای دفاع از عنوان قهرمانی آماده کرده بودیم و به همین نیت نیز عازم مسابقات شدیم. خدا را شاکرم که با اقتدار بر سکوی نخست مسابقات قرار گرفتیم و عنوان قهرمانی را از آن خود کردیم.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های تایلند، چین، ویتنام و ژاپن مدعی بودند اما تیم ملی ایران از تمام مدعیان آسیایی یک سر وگردن بالاتر بود و تمامی بازی‌ها را با گل‌های پرتعداد پشت سرگذاشت. اوج کار تیم ایرن نیز در بازی فینال بود که با نتیجه ۵ بر ۲ توانستیم از سد ژاپن بگذریم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال بانوان درخصوص بازی فینال گفت: نیمه اول بازی فشار روی بازیکنان هر دو تیم زیاد بود به طوری که محتاطانه بازی می‌کردیم. نیمه اول توصیف نشدنی بود اما در نیمه دوم ورق برگشت. دعای خیر مردم و خانواده‌های‌مان باعث شد تا بازی برای‌مان آسان‌تر شود. خدا کمک‌مان کرد و در نیمه دوم در ۴ دقیقه ۳ گل را به ثمر رساندیم و در نهایت با نتیجه ۵ بر۲ مقتدرانه بر سکوی نخست آسیا که به حق لایقش بودیم، قرار گرفتیم.

غلامی اظهار داشت: از این که دل مردم را شاد کردیم، بسیار خوشحالم. هیچ عنوانی بالاتر از شاد کردن دل مردم ایران نیست. خوشحالم توانستیم پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز دربیاوریم و به دنیا نشان دادیم که دختران  ایران قدرتمند و سربلند هستند. این پیروزی و قهرمانی مبارک مردم ایران باشد.

انتهای پیام/

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا