ورزشی

بازی‌های پرسپولیس و استقلال به تعویق افتاد/ دربی با دو روز تاخیر!

خبرمهم: به گفته مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال، بازی‌های روز جمعه پرسپولیس با سپاهان و استقلال با ذوب آهن به تعویق افتاده است و دیدارهای هفته بیست و سوم (از جمله دربی) با تاخیر برگزار می‌شود.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم، سهیل مهدی درباره برنامه‌های پیچیده و فشرده سازمان لیگ فوتبال در این هفته‌ها، گفت: وقتی نمایندگان کشورمان در تورنمنت بین‌المللی شرکت می‌کنند حکم تیم ملی ما را دارند. تیم ملی کشورمان خط قرمز ما است و باید کمکشان کنیم تا با فراغ بال وارد مسابقات بین‌المللی شوند. خوشحالیم که سه نماینده شایسته در مرحله یک هشتم نهایی داریم. می‌توانستیم حتی چهار نماینده داشته باشیم اما وقتی نمایندگان ما به کشور بازگشتند باید سر محدودیت‌هایمان برگردیم.

وی افزود: ما ۱۴ بازی معوقه داریم که شاید به چشم هیچکس نیاید. این یعنی دو هفته مسابقه داریم. یک هفته هم سوپرجام خواهیم داشت. سه هفته ابتدایی لیگ را به دلیل کرونا از دست دادیم. ناگهان بازی‌های انتخابی جام جهانی متمرکز شد و الان نزدیک به ۱۵ هفته تعویق در مسابقات داریم؛ تقریباً نزدیک به نیم فصل. شهریورماه همین نمایندگان باید دوباره در آسیا شرکت کنند. اگر لیگ را تمام نکنیم نمی‌توانیم به تیم‌هایمان نقل و انتقالات بدهیم تا با قدرت به آسیا بروند و جام را برای ایران بیاورند. در این روزها باید سعی کنیم خودمان را با فشار بیشتری وارد مسابقات کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره قرنطینه شدن پرسپولیس و خطر تمرین این تیم باوجود قرنطینه در کمپ تیم‌های ملی و مجموعه «پک» گفت: نه در قرنطینه پرسپولیس و نه در ریکاوری و انتخاب پک سازمان لیگ نقشی نداشت و اعضای ستاد مبارزه با کرونا می‌توانند بهتر توضیح بدهند که فضای توام با قرنطینه برای ورزش مناسب هست یا خیر. فکر نمی‌کنم بازگشت به مسابقات برای پرسپولیس سخت باشد. جامعه هواداری پرسپولیس هم تحت تاثیر حرف‌هایی قرار گرفت که سازمان لیگ را هم درگیر کرد.

مهدی که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، به تشریح برنامه‌های سازمان لیگ برای چند هفته پیش رو پرداخت و گفت: اردوی تیم ملی فوتبال صبح روز چهارم خرداد شروع می‌شود و ما خیلی از مسابقات لیگ را در این روز نداریم.

وی افزود: بازی پرسپولیس با سپاهان روز جمعه برگزار نمی‌شود و به تاریخ ۱۸ یا ۱۹ اردیبهشت منتقل می‌شود. بازی استقلال، فولاد و تراکتور هم یکی دو روز به تعویق می‌افتد. هفته بیست و سوم که قرار بود چهار پنج روز بعد از ۱۷ اردیبهشت برگزار شود، یکی دو روز جلوتر می‌رود.

به گفته مهدی، برنامه اصلاح شده سازمان لیگ امروز دوشنبه منتشر خواهد شد.

 با تعویق بازی‌های این هفته استقلال و پرسپولیس با ذوب آهن و سپاهان، دربی پایتخت هم که قرار بود روز چهارشنبه هفته بعد برگزار شود (هفته بیست و سوم) به گفته سهیل مهدی با یکی دو روز تاخیر انجام می‌شود./مهر

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا