سیاسی

مجلس از افشاگران تخلفات بورسی حمایت می‌کند

خبرمهم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت سوت زنان بورس باید مورد حمایت‌های قانونی، قضایی و اجتماعی قرار بگیرند.

به گزارش بخش سیاسی سایت خبرمهم، آقای احسان ارکانی گفت: سوت زنی به سلامت اداری، اقتصادی و مبارزه با مفاسد در تمام حوزه ها کمک می‌کند و باید در همه دستگاه‌ها مورد حمایت قرار بگیرد و اگر کسی جایی می‌بیند اتفاق نامطلوبی می‌افتد، باید هشدار دهد.

او می‌گوید: شاید سوت زنان مورد هجمه سو استفاده کنندگان آن حوزه قرار بگیرند، اما نباید این هجمه باعث دلسردی آن‌ها از اقدامشان شود البته این افراد باید حتما مورد حمایت‌های قانونی، قضایی و اجتماعی قرار گیرند تا روز به روز به تعداد سوت زنان افزوده شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مورد خلا‌های قانونی حمایت از ناشران نیز گفت: تاکنون در مجلس برای حمایت از ناشران بحثی مطرح نشده، اما اگر واقعا فعالان حوزه بورس احساس می‌کنند خلا قانونی وجود دارد و باید قانون اصلاح شود، می‌توانند به نمایندگان مجلس منعکس کنند تا ما نسبت به رفع خلا‌های قانونی اقدام کنیم. اصولا خلا قانونی را طیف درگیر در آن حوزه می‌توانند واقع بینانه متوجه و به ما منعکس کنند.

او می گوید: بحث شناسایی متخلفان بازار بورس را در قالب هیات تحقیق و تفحص از بورس پیگیری می‌کنیم و تمام متخلفان در بورس مشخص می‌شوند.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا