بین المللیورزش زنانورزشی

بانوی المپیکی کاراته ایران روانه بیمارستان شد/ عباسعلی به المپیک می‌رسد؟

خبرمهم: حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی کاراته ایران و نخستین بانوی المپیکی تاریخ کاراته ایران در مسابقات کاراته وان اتریش به شدت آسیب دید و روانه بیمارستان شد.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرمهم،  سومین مرحله رقابت‌های لیگ برتر جهانی کاراته وان در سال ۲۰۲۰ امروز(یکشنبه) در سالزبورگ اتریش به پایان رسید و نمایندگان کاراته ایران با کسب دو مدال طلا توسط بهمن عسگری و حمیده عباسعلی به کار خود پایان دادند.

حمیده عباسعلی در این مسابقات با برتری در دیدار نهایی وزن ۶۸+ کیلوگرم مقابل سیلیو فراکوتی از ایتالیا به مدال طلا دست یافت و دومین سهمیه المپیک کاراته ایران را قطعی کرد.کاپیتان تیم ملی کاراته کشورمان در این مسابقه و در  ثانیه‌های پایانی به سمت عقب تاتامی در حال حرکت بود که روی زانوی چپ خود فرود  آمد و به شدت آسیب دید. شدت آسیب دیدگی عباسعلی به گونه‌ای بود که در ثانیه‌های پایانی با درد شدید مبارزه کرد و تنها به واسطه غیرت خود موفق به پایان رساندن مسابقه شد.

بعد از پایان این دیدار نیز عباسعلی به سختی توانایی راه رفتن داشت و با کمک سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی کاراته بانوان از تاتامی خارج و بلافاصله به بیمارستان منتقل و حتی در مراسم توزیع مدال حضور نداشت.

سمانه خوشقدم در خصوص شرایط عباسعلی  عنوان کرده است: تا ساعات آینده و با انجام MRI میزان مصدومیت عباسعلی مشخص خواهد شد.

آسیب دیدگی که در صورت پارگی رباط صلیبی یا مینیسک می‌تواند منجر به دوری چند ماهه  قهرمان توانای کاراته ایران  از میدان شود و حتی حضور کاپیتان تیم کشورمان را در رقابت‌های المپیک در هاله‌ای از ابهام قرار دهد./تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا