اقتصادی

وام مشوق ۱۰۰ میلیونی برای زنان آسیب‌دیده اجتماعی

خبرمهم: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: زنان آسیب‌دیده اجتماعی که مسیر بازگشت به جامعه و خانواده را انتخاب کنند، می‌توانند از مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان وام اشتغال بهره‌مند شوند.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، وحید قبادی دانا روز پنجشنبه در بازدید از مرکز خدمات روزانه زنان و دختران آسیب دیده اجتماعی راه نوین افزود: این وام برای زنان آسیب دیده اجتماعی که راه نوین را انتخاب کنند و تغییر مسیر بدهند، در نظر گرفته شده است.  راه نوین آن راهی است که این زنان بازگشت به جامعه و خانواده را انتخاب کنند.وی اضافه کرد: این زنان می توانند از مشوق های ایجاد اشتغال بعد از حرفه آموزی که در مراکز خدمات روزانه زنان و دختران آسیب دیده اجتماعی خواهند داشت، استفاده کنند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: مبلغ صد میلیون تومان وام اشتغالی که برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور از محل بند ب تبصره ۱۶ اختصاص پیدا می کند به صورت قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پایدار برای این زنان نیز می‌تواند در نظر گرفته شود.
قبادی دانا ابراز امیدواری کرد: این امر وسیله ای باشد برای اینکه کمک کند تا زنان آسیب دیده اجتماعی بتوانند راه جدیدی را برای زندگی در درون خانواده و در بستر جامعه تجربه کنند. /ایرنا

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا