اقتصادی

بانک ها در روزهای پنج شنبه تعطیل می شوند؟

خبرمهم: بعد از اعلام موضوع تعطیلی پنجشنبه‌ها برای تامین برق مصرفی کشور، این سوال مطرح شد که بانک‌ها نیز در این روز‌ها تعطیل خواهند شد؟

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، علیرضا قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه‌دولتی، با اشاره به اینکه آیا طبق گفته وزیر نیرو و تعطیلی ادارات دولتی در پنجشنبه بانک‌ها نیز در این روزها تعطیل خواهند بود؟ اظهار کرد: مصوبه‌ای مبنی به شعب بانک‌ها در روز‌های پنج شنبه ابلاغ نشده است و تنها ادارات مرکزی بانک‌ها در روز‌های پنج شنبه تعطیل هستند.او در ادامه بیان کرد: خدمات دهی شعب بانک‌ها در حد نیاز مردم خواهد بود، بنابراین روز‌های پنج شنبه نیز این شعب فعالیت خواهند داشت مگر اینکه مصوبه‌ای ابلاغ شود.
همچنین جمشیدی دبیر کانون بانک خصوصی نیز در این خصوص بیان کرد: هنوز در مورد تعطیلی بانک ها در روزهای پنج شنبه تصمیم گیری نشده و طی جلسات روزهای آینده تصمیم گیری خواهد شد. /اقتصاد نیوز

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

یک دیدگاه

  1. خوب اینقدر شعورتون‌نمیرسه که اگه بانک باز باشه تمام شرکتها بازن و مصرف برق کاهش پیدا نمیکنه چون چک دارن و باید بیان سرکار.در ضمن کدوم ارگان دولتی ۵شنبه ها باز بودن که الان تعطیل کردید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا