اقتصادی

نامه “قالیباف” به “روحانی” برای اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ براساس نامه رهبری

خبرمهم: نایب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس از نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اصلاح بخش مصارف بودجه سال آینده خبر داد.

به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به رئیس‌جمهور برای اصلاح قانون بودجه سال ۱۴۰۰، گفت: در جلسه اخیر کمیسیون، نامه رهبر انقلاب که با امضای رئیس دفتر ایشان به رئیس جمهور واصل شده بود قرائت شد‌.

وی با بیان اینکه در نامه ای که رهبر انقلاب خطاب به رئیس‌جمهور واصل داشته بودند درباره فروش نفت تاکید شده بود تجدید نظر انجام شود، ادامه داد: در نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور تاکید شده بود اگر فروش نفت از یک میلیون بشکه نفت انجام شد، سهم صندوق توسعه ملی پرداخت و بدهی ها نیز تسویه و برای مصارف بودجه ای از صندوق توسعه ملی برداشتی انجام نشود.

 نماینده الیگودرز در مجلس تصریح کرد: با توجه به نامه رهبر انقلاب به رئیس‌جمهور باید در بخش مصارف پیشنهاد شده در لایحه بودجه ۱۴۰۰ تجدیدنظری انجام شود و تغییراتی اعمال شود که به همین دلیل رئیس مجلس طی نامه‌ای از  رئیس جمهور خواستار ایجاد این اصلاحات در لایحه بودجه سال آینده شده است.

 نایب رئیس کمیسیون برنامه و  بودجه و محاسبات مجلس عنوان کرد:  فارغ از اینکه لایحه بودجه سال آینده در مجلس تصویب یا رد می شود دولت باید این تغییرات را اعمال کند و بار دیگر اصلاحات را به مجلس واصل کند. /تسنیم

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا