حوادث

خودکشی به خاطر پول

خبرمهم: دادستان مهاباد با اشاره به اینکه ۳ عضو یک خانواده مهابادی، بدلیل اختلافات مالی و درگیری لفظی رخ داده در منزل اقدام به خودکشی کردند، اظهار داشت: اختلافات مالی در میان اعضای یک خانواده روستایی از شهرستان مهاباد، منجر به خودکشی سه نفر از اعضای این خانواده و در نهایت سبب مرگ ۲ نفر از آن‌ها شد.

دادستان مهاباد گفت: ۳ عضو یک خانوادن بدلیل اختلافات مالی و درگیری لفظی اقدام به خودکشی کردند.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرمهم، به نقل از روابط عمومی دادستانی مهاباد، مهراب پوراکبر با اشاره به اینکه ۳ عضو یک خانواده مهابادی، بدلیل اختلافات مالی و درگیری لفظی رخ داده در منزل اقدام به خودکشی کردند، اظهار داشت: اختلافات مالی در میان اعضای یک خانواده روستایی از شهرستان مهاباد، منجر به خودکشی سه نفر از اعضای این خانواده و در نهایت سبب مرگ ۲ نفر از آنها شد.

وی افزود: ۲ نفر که شامل یک پدر ۴۵ ساله و فرزند پسر ۱۹ ساله این خانواده بودند، در این حادثه جان خود را از دست دادند و مادر خانواده هم در بیمارستان بستری شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مهاباد، در خصوص جزئیات این حادثه، عنوان کرد: پدر و پسر خانواده در این اتفاق با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که ابتدا پدر خانواده به وسیله طناب در باغ شخصی خود در مهاباد اقدام به خودکشی کرده و سپس پسر این خانواده نیز پس از اطلاع از خودکشی پدر در همان باغ خانوادگی با طناب اقدام به خودکشی کرده که هر دوی آن‌ها جان باختند.

وی گفت: مادر این خانواده نیز بعد از خودکشی همسر و فرزندش و اطلاع یافتن از مرگ آنها با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرد که هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است.

پوراکبر ابراز داشت: تحقیقات در رابطه با علت اصلی اختلاف مالی این خانواده در دست بررسی است.

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا