حوادث

ثبت آخرین لحظات زندگی دختر چترباز + فیلم

خبرهای فوری: دختر جوانی که در هجدهمین سالگرد تولد خود در مقابل خانواده‌اش مشغول چتربازی در آسمان بود در اثر باز نشدن چترش و سقوط از ارتفاع زیاد جانش را از دست داد.

به گزارش بخش حوادث سایت خبرهای فوری، ویدئوی وحشتناکی که به تازگی منتشر شده است لحظه سقوط مرگبار یک دختر ۱۸ ساله مکزیکی را حین چتربازی در آسمان این کشور به تصویر می‌کشد. ” وانسا ایوونه ملندز کاردناس” در هیجدمین سالگرد تولدش در مقابل خانواده اش مشغول چتربازی بود که در اثر سقوط مرگبار جانش را از دست داد. این حادثه در منطقه ” تکوئزکوئیتنکو” واقع در ایالت مورلوس مکزیک رخ داد.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است لحظه وقوع سقوط مرگبار این دختر جوان را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو قربانی به همراه چهار چترباز دیگر و مربی اش ” مائوریسیو کاستیلو” ۳۴ در آسمان دیده می‌شوند. لحظاتی بعد وانسا در اثر باز نشدن چترش از ارتفاع ۱۳۰۰ فوتی به زمین سقوط می‌کند.

این حادثه وحشتناک در مقابل چشمان وحشت زده خانواده این دختر رخ داد. در این ویدئو چهار چترباز دیگر در حالی که به آرامی روی زمین فرود می‌آیند دیده می‌شوند. در این ویدئو صدای یک مرد در حالی که یک چترباز در حال فرود است شنیده می‌شود که می‌گوید: ” خدای من، امیدوارم این لیز باشد که به سمت پایین حرکت می‌کند. لحظاتی بعد هنگامی که او متوجه می‌شود که لیز در بین چتربازانی که فرود آمده اند نیست می‌گوید: نه، نه، نه. “

سرانجام اجساد وانسا و مائوریسیو در داخل چمن زمین‌های اطراف پیدا شد. پس از این حادثه مرگبار شرکت محلی چتربازی در مکزیک علت وقوع این حادثه در اثر نقص فنی تجهیزات این شرکت را رد کرد. بنا به اعلام این شرکت دستکاری چتری که این دو قربانی با آن مشغول پرواز بودند احتمالا علت این حادثه بوده است.  این در حالی است که تحقیقات پلیس محلی مکزیک در مورد یافتن علت اصلی وقوع این حادثه ادامه دارد.

[irp posts=”13785″ name=”فریادهای دختر ۱۰ ساله ملایری را کسی نشنید / پدرش او را به سیل سپرد !”]

جهت دریافت مهم‌ترین خبرها، ایمیل خود را وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن