اجتماعیاستانیتهرانفرهنگیقم

گلزار پس از حذف برنامه‌اش چه می‌کند؟ + عکس

خبرهای فوری:پس از حکم شرعی آیت‌الله مکارم شیرازی و تذکر رهبری درباره بخت‌آزمایی و قمار در این برنامه...

برنامه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار به خاطر آنچه شایبه بخت‌آزمایی خوانده می‌شد از کنداکتور شبکه سه حذف شده است.

به گزارش بخش فرهنگی سایت خبرهای فوری، حذف برنامه «برنده باش» پس از حکم شرعی آیت‌الله مکارم شیرازی و تذکر رهبری درباره بخت‌آزمایی و قمار در روند این برنامه اتفاق افتاد و پخش این برنامه از هفته گذشته قطع شد. هر چند مدیر جوان شبکه سه از بازگشت این برنامه با تغییر اسپانسر خبر داده اما به نظر می‌رسد چالش «برنده باش» که حالا به برنامه‌های دیگری هم سرایت کرده به این راحتی حل نخواهد شد.

ساعتی پیش اما حمیدرضا صدر کارشناس فوتبال و سینما با انتشار تصویری از حضور گلزار در آمریکا نوشت.

او در توضیح این عکس نوشته است: شنبه صبح همراه دوستان فرصت دیدار با محمدرضا گلزار حین صرف صبحانه مهیا شد. دیدار رفقای قدیمی در غربت طعم دیگری دارد، گذرا ولی ماندنی. رضا فقط چند روزی را اینجا سپری کرد و بعدازظهر همان شنبه راهی تهران شد. نویسنده کتاب‌های «پیراهن‌های همیشه» و «پسری روی سکوها» که مدتی برای کارهای درمانی در امریکا به سر می‌برد درباره گلزار این طور نوشت: انرژی فراوانش آمیخته به سادگی ذاتی، چیزی که پشت زرق و برق شهرتش برای خیلی‌ها پنهان مانده، مثل همیشه شیرین بود.

‫۱۲ نظرها

    1. میگما واقعا تک تک شماها یادتون نیست وقتی برنامش شروع میشد خانوادگی میشستین پای برنامه و به دونه دونه سوالاش جواب میدادین حالا چه از رو آگاهی که داشتین و چه تقلب توسط گوگل سرچ من طرفدارشون نیستم و حتی یکی دوتن از همشهریای خودمن که رفتن واسه مسابقه آقای گلزار تابلو باهاشون بد رفتار کرد که بگذریم ولی باز دمشگرم لااقل من یکی چندتا از سوالای سختی که جواب ساده ای هم داشتو از برنامه ایشون یاد گرفتم توسط صدا و سیما یا همون شبکه پخش برنامه اگه خوردینم نوش جونتون همت راضی بودن که شرکت کردن

    1. فرار میکردی یعنی چی؟
      مگه از دست تو فرار کرده؟
      رفته تفریحشو کرده برگشته، انشالله همه مردم ایران پولدار باشن و خوش، شما چرا حسودی میکنی؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن