ورزشی

کی‌روش: از پشت به من خنجر زدند

خبرهای فوری: گفته می شود کی‌روش روز دوشنبه آینده به طور قطع پرونده شکایت خود از فدراسیون فوتبال را در فیفا باز می‌کند و تأکید کرده تا آخر این پرونده هم می‌رود.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، فدراسیون فوتبال این روز‌ها درگیر امضای قرارداد با مربی جدید خود است و تاج به شدت بابت شکایت کارلوس ابراز نگرانی کرده است. این شکایت می‌تواند یک پوئن منفی برای فدراسیون باشد و یک پیغام برای مربیانی که با ایران در حال مذاکره هستند. هرچند کی‌روش این روز‌ها سکوت کرده و ترجیح می‌دهد درباره فدراسیون و مهدی تاج اظهارنظری نکند، اما منابع نزدیک به کارلوس می‌گویند او به شدت دلخور است و شاید به زودی سکوتش را درباره رئیس بشکند. او حتی گفته است: «به من خنجر زدند.»

[irp posts=”14134″ name=”کی روش مقصر اصلی حذف ایران از جام ملت‌های آسیا را معرفی کرد”]

آن منبع مطلع نزدیک به کی‌روش فاش کرد علت اصلی دلخوری، به غیبت تاج در بازی با ژاپن بازمی‌گردد. کی‌روش در این باره گفته چطور ممکن بوده رئیس فدراسیون در مهمترین بازی یک دهه گذشته ایران غایب باشد و کنار تیم ملی حضور نداشته باشد؟ به گفته این فرد یکی دیگر از دلخوری‌های کی‌روش به موضوع برگزاری اردوی ایران در قطر بازمی‌گردد. کی‌روش از روز اول مخالف برگزاری اردو در این کشور بود، چون اعتقاد داشت اسپایر محلی است که همه به سادگی به تیم ملی ایران و تمریناتش دسترسی خواهند داشت. او بعد از جام ملت‌ها تأکید داشت فدراسیون او را مجبور کرد در آنجا اردو برگزار کند.

کی‌روش کوتاه نمی‌آید

به گفته این منبع موثق، کی‌روش روز دوشنبه آینده به طور قطع پرونده شکایت خود از فدراسیون فوتبال را در فیفا باز می‌کند و تأکید کرده تا آخر این پرونده هم می‌رود و توافقی با فدراسیون فوتبال نخواهد کرد. /خبرورزشی

‫۱۰ نظرها

 1. کی روشی که اینهمه پول در این چند سال از این کشور گرفت دیگه آخر بی معرفتیه که در آستانه قرارداد با یک مربی جدید این الم شنگه رو راه بیندازه. کی روش هر چه از نظر فنی خوب بود از نظر اخلاقی به نظرم نمره منفی زیادی رو می گیره.

  1. داداش شما خودت ١٠ میلیون تومان از یکی بدهکار باشی، بیخیال میشی؟؟!!!! ایشون به پول ما ١٠ میلیارد تومان از فدراسیون طلبکاره، حالا هر چی هم باشه باید پولشو بدن دیگه!

  2. چه حرفیه؟! چرا باید از دستمزدش بگذره؟ چون ارزش پول ایران خیلی پایینه یا تحریم هستیم؟ شما بودی میگذشتی از پولت ، شک ندارم تا ریال اخرش رو هم میگرفتین

  1. کجا کیروش توان فنی بالا داشت من به عنوان کسی که تو سطح حرفه ای فوتبال بازی کردم عرض میکنم کیروش کوچکترین دانش به روزی نداشت و نداره فقط پول گرفت و در عوض عزت فوتبال مارو کرد تو لجن.

   1. همین الان که میبینی تعداد گل کمی ک تیمهای لیگ میخورن بخاطره اموزش کیروش بوده…
    اول گل نخور بعد به پیروزی فکر کن
    منم ١١ سال حرفه ای بازی کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن