ورزشی

چرا فردوسی‌ پور فوتبال گزارش نمی‌ کند؟

خبرهای فوری: وضعیت گزارش رقابت های فوتبال در سطوح مختلف تقریبا فاجعه است. حالا اگر واژه فاجعه چندان خوشایند بعضی ها نیست باید بگوییم گزارشگری در تلویزیون با اما و اگرهای جدی مواجه است.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، دوشنبه شبی دیگر از راه رسید تا یک بار دیگر کنکاش تازه ای را آغاز کنیم. درباره برنامه ای که هیچ وقت در رابطه با چرایی توقیف آن توضیح درست و حسابی داده نشد. عادل فردوسی پور دیگر در شبکه ۳ نیست و برنامه اش را اجرا نمی کند اما چرا گفته نشد که دلیل توقف پخش ۹۰ چیست؟

آیا یک توضیح ساده به احترام مخاطبانی که ۲۰ سال حتی یکی از دوشنبه شب های ۹۰ را از دست نداده بودند این قدر کار دشواری بود؟ جدا از بحث حذف برنامه ۹۰ اما سوال مهم دیگری نیز بی پاسخ مانده که قبل از طرح آن بهتر است توضیحی کوتاه درباره اش بدهیم.

وضعیت گزارش رقابت های فوتبال در سطوح مختلف تقریبا فاجعه است. حالا اگر واژه فاجعه چندان خوشایند بعضی ها نیست باید بگوییم گزارشگری در تلویزیون با اما و اگرهای جدی مواجه است. کار به جایی رسیده که خیلی ها ترجیح می دهند یا با صدای بسته،بازی های فوتبال را ببینند یا متوسل به روش های دیگری شوند! منهای برنامه ۹۰ که بی رقیب بوده و خواهد بود، مسلما در زمینه کار گزارش هم نمی شود عادل فردوسی پور را با دیگران مقایسه کرد. حالا برسیم به همان سوال بی پاسخ؛ ۹۰ را از فردوسی پور گرفتید و توضیحی هم در این باره ندادید، اما چرا گزارش های فوتبال از او دریغ شد؟

فردوسی پور به هر دلیل که شما تصور می کنید دیگر نباید ۹۰ را اجرا می کرد و این برنامه، اساسا باید به تاریخ صدا و سیما می پیوست اما گزارش های فوتبال را که می شد که به طور عادلانه میان گزارشگران توزیع کرد. یعنی امکان همین کار خیلی خیلی کوچک هم وجود نداشت؟

‫۵ نظرها

  1. واقعاً شرم بر صدا و سیمایی که از بیت المال و پول ملت خرج خودشونو و عوامل بی لیاقتشون رو دریافت می کنن
    اونوقت لازم نمی دونن توضیح به مردم بدن چه برسه به نظر مردم احترام بذارن.

    تا همین مردم درس عبرتی بگیرن و مدام توی مسابقات و نظرسنجی های پیامکی و اپلیکیشنی دوزاری صدا و سیما شرکت نکنن.
    از ماست که بر ماست.

  2. واقعا وضعیت گزارش و برنامه ورزشی تاسف اوره خاک بر سر تلوزیونی که صاحب نداره و هر کی رسید اینجوری برا خودش جولان میده مردم هم هیچچچچ ارزشی ندارن

  3. اساسا مردم و به عبارت دیگر افکار عمومی اهمیتی ندارند که مدیران خود را پاسخگو بدانند. البته از نقش مردم در رای دادن، حالا چه در انتخابات و چه در رای گیری های پیامکی نمیتوان چشم پوشی کرد!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن