استانیحوادثخراسان

مستاجر دزد با دوربین مخفی رسوا شد

خبرهای فوری- صاحبخانه ای در منطقه الهیه مشهد که انباری منزلش مورد دستبرد قرار می گرفت با نصب دوربین مخفی، مستاجرش را هنگام سرقت به دام انداخت.

به گزارش بخش خراسان سایت خبرهای فوری، هفدهم مهرماه، فردی با مراجعه به ناحیه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، از مستاجرش به اتهام سرقت شکایت کرد. او گفت: از مدت ها قبل لوازم داخل انباری منزل مسکونی ام مورد دستبرد قرار می گرفت تا این که متوجه شدم مستاجرم این اموال را سرقت می کند.

این گزارش حاکی است، به دستور قاضی شریعت یار (معاون دادستان مشهد) این پرونده در شعبه ۶۲۴ مورد بررسی قرار گرفت تحقیقات نشان می داد: شاکی پرونده بعد از اولین وقوع سرقت، دوربین مخفی را در پارکینگ مجتمع مسکونی اش نصب کرد تا این که مشخص شد مستاجر ۲۵ ساله اش به لوازم او در انباری دستبرد می زند. این مرد فیلم دوربین را به کلانتری الهیه برد و تحویل کارآگاهان تجسس داد.

[irp posts=”2498″ name=”سرقت از دختران دم بخت به بهانه خواستگاری”]

ماموران انتظامی نیز که به دستور سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس پلیس کلانتری الهیه مشهد) رسیدگی به ماجرای این سرقت را به عهده گرفته بودند با کسب مجوزهای قضایی، مستاجر ۲۵ ساله را دستگیر و به کلانتری هدایت کردند.

او که ابتدا سعی می کرد ماجرای دستبردهایش را انکار کند وقتی تصاویر سرقت خود را دید، دیگر چاره ای جز بیان حقیقت نیافت و در بازجویی ها گفت: معتاد به مصرف متادون (داروهای مخدردار) هستم و به خاطر مشکلات مالی دست به سرقت زدم در حالی که از دوربین مخفی صاحبخانه اطلاعی نداشتم!

بنابراین گزارش، به دستور مقام قضایی تحقیقات از این سارق جوان برای کشف سرقت های احتمالی دیگر وی آغاز شده است./ خراسان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن