اجتماعی

مدل برهنه خارجی بازیگر سینمای ایران شد!

خبرهای فوری: یکی از مدل‌های برهنه خارجی در سایه خلا‌های نظارتی بر امور سینما به عنوان بازیگر در یک فیلم سینمایی ایرانی به نقش‌آفرینی پرداخته است.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، مدتی است که قبح رویکرد به موضوعات جنسی در یک فیلم و استفاده از واژگان خاص در سایه سکوت مسئولان نظارت بر امور سینمایی شکسته شده است. اگرچه واکنش‌هایی نیز در این باره صورت گرفته اما استمرار این روند در سینمای ایران نگران کننده است.

به تازگی یک بازیگر خارجی که بررسی سوابق وی نشان می‌دهد بیش از آن‌که بازیگر تلقی شود، به عنوان یک مدل برهنه در امور تبلیغاتی کشور خود مورد توجه قرار دارد، به عنوان بازیگر نقش اصلی یکی از فیلم‌های تازه‌ اکران شده سینمای ایران نقش آفرینی می‌کند!

گفتنی است که این مدل تبلیغاتی در تیزرهای تلویزیونی فیلم مذکور نیز حضور دارد. /تسنیم

‫۲ نظرها

  1. از آتش به اختیار دو به مدل خارجی از الان گفته باشم بخوای تو ایران قرتی بازی در بیاری و کشف حجاب کنی از طرف سندیکای رانندگان اسنپ جات وسط اتوبان زین الدین و همونجا تو بر و بیابون پیادت میکنیم از الان گفته باشم حواستو جمع کن گوزل خانم…!!

  2. در گذشته؟ استغفرلله. بابا خوبه شما خدا نیستید!! نویسنده این مطلب خودش در گذشنه پیغمبر بوده؟ معصوم بوده؟ هیچ کاری نکرده؟
    در گذشته فلان درگذشته بیسان جمع کنید بابا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن