ورزشی

ماجرا جدایی برانکو از پرسپولیس چیست؟

خبرهای فوری: سرمربی تیم پرسپولیس با ارسال نامه‌ای پایان همکاری خود را با این باشگاه اعلام کرد.

به گزارش بخش ورزشی سایت خبرهای فوری، پس از پایان لیگ هجدهم و دیدار فینال جام حذفی ایران، برانکو ایووانکویچ برای استراحت به کرواسی رفت تا در این فرصت باشگاه پرسپولیس مطالباتش را پرداخت کند.

با وجود این که پرسپولیسی مطالبات سرمربی تیم‌شان را فراهم کردند اما او در نامه‌ای به این باشگاه جدایی از پرسپولیس را خواستار شد.

در همین رابطه جلسه‌ای در باشگاه پرسپولیس تشکیل شد تا درباره این نامه تصمیم‌گیری شود.

اعلام جزییات دلایل سرمربی پرسپولیس برای جدایی

برانکو ضمن گلایه از بدقولی‌های مالی عنوان کرد که باید مطالبات دستیارانش را همانند او پرداخت شود و این موضوع می‌تواند چالش دیگری را مقابل روی مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار دهد.

برانکو در این نامه عنوان کرده که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی دچار مشکلات زیادی است و نمی‌تواند به تعهدات مالی خود عمل کند و از آنجا که بخش اعظمی از پول باشگاه برای تسویه حساب با او هزینه شده به همین دلیل این مسأله شاید تبعاتی را برای برانکو به وجود بیاورد.

وی عنوان کرده که چون بازیکنان هم پول نگرفته‌اند و اگر او پولش را بگیرد آن زمان بازیکنان مدعی می‌شوند پول‌های آنها به حساب برانکو واریز شده واین موضوع شاید او را دچار چالش کند به همین دلیل از مسئولان خواسته برای جلوگیری از این اتفاقات قرارداد او فسخ شود./فارس

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در خصوص این خبر اظهار داشت: امروز ۱۶ ژوئن است و ما باید تا ۱۸ ژوئن پول برانکو را بدهیم و تمام تلاشمان این بود که این کار را هرچه زودتر انجام دهیم، اما متاسفانه امروز سرمربی تیم نامه‌ای برای ما فرستاده که در آن ذکر شده باید تا دو روز آینده به جز پول خودم، قرارداد دستیارانم و تمام بازیکنان به طور کامل تسویه شود.

وی افزود: برانکو در پایان نامه خود نوشته در صورتی که طلب من، مربیان و بازیکنان به طور کامل تسویه نشود، ادامه همکاری میسر نیست. فعلا خبری از فسخ قرارداد نیست و تمام محتویات نامه همین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن