اجتماعی

ماجرای دستکاری تاریخ عقد میترا استاد با محمدعلی نجفی چیست؟ + سند

خبرهای فوری: تاریخ عقد میترا استاد که سندش توسط برادرش در اینستاگرام انتشار یافته است دستکاری شده و همین باعث واکنش‌هایی شده است.

به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرهای فوری، پیش از ظهر سه شنبه ۷ خرداد خبر قتل زنی در منطقه سعادت آباد در خبرگزاری‌های مختلف و پیام‌رسان‌ها منتشر شد.

این زن میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار سابق تهران بود که با ضرب ۵ گلوله در حمام منزل مسکونی خود کشته شد.

تاریخ عقد میترا استاد که سندش توسط برادرش در اینستاگرام انتشار یافته است دستکاری شده و همین باعث واکنش‌هایی شده است. پست برادر میترا استاد در اینستاگرامش، اما و اگر زیادی دارد چرا که تاریخ هایش عجیب و غریب است.

در این پست به نظر می‌رسد تاریخ انتشار یک خبر متعلق به کناره گیری نجفی در روز ۲۱ فروردین ماه سال ۹۷ بوده و تاریخ عقد ۱۹ روز بعد را نشان می‌دهد که نهم اردیبهشت ماه سال گذشته است.

اما واکنش کاربران به دستکاری تاریخ عقد بوده است که هشتم به نهم تغییر یافته و علت آن مشخص نیست و خیلی‌ها این یک روز تاخیر را دارای علت دانسته اند که ابهام آمیز است. /رکنا

یک نظر

  1. گذشته از عجایب این خانواده، آنچه که بایستی مواکدا یاد آوری کرد، دستور شرع مقدس در مورد رعایت هم کفو بودن (هم شأن و هم حد و اندازه بودن) طرفین در انتخاب همسر و شریک زندگی و یا هر نوع شراکت در هر فعل دیگری است. این شراکت میتواند از ازدواج زن و مرد تا یک امر تجاری و سرمایه گذاری و حتی همخانه شدن چند دانشجو و یا یک مسافرت ساده با چند دوست باشد. عدم رعایت شأن و بقول امروزی ها کلاس و لول در انواع مشارکتها منجر به شکست و پشیمانی حتمی می‌شود. در اینجا هم میتوان دید که عدم رعایت این اصل بدیهی توسط آقای نجفی منجر به چه میزان خسارت به خودشان و حتی مملکت شده است. یکی نبوده به آقای نجفی بگه خوب برادر من، بهر دابل میخوای تجدید فراش کنی؟ خوب برو دنبال کسی که در حد کلاس و لول خودت باشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن